Nowe nabytki Vintage
Odpowiedz do tematu

:
......tarcza, a raczej typ tarczy :oops: :?:

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Warsiafska :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Rozwiązanie konkursu już ujawnione w temacie o Błoniach pifko

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Jacobi napisał/a:
Warsiafska :D



Śfińtuch :))


Gbu.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
kupiłem taki ciekawy zegarek,jak widać niestety niekompletny.ktoś już takiego na forum parę lat temu pokazywał tyle że bez bransolety.szukajka nie działa,a ja nie potrafię znaleźć,może ktoś pamięta?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Faktycznie, ktoś pokazywał takiego sprężynowca, ale chyba też opisał go jak ty - żeby ktoś Guglem nie znalazł cool
BTW jak popatrzyć w necie, to te Alberty wyglądają zupełnie nieźle.



Gbou.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
speer bardzo fajny,jak go zobaczyłem to pomyślałem że to rozmiar dziecięcy ale na moim nadgarstku (19) też się ładnie układa.a taka stabila dzisiaj dotarła.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran, jakby kiedyś Ci ten Speer zawadzał, to ja chętnie... ;)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Stabile ponoć były w WH tylko jako produkcja krajowa nie mają DH NA DEKLU (ale spotkałem się też z egzemplarzem opisanym jako l. 50 hmmm ).
Do tego stalowa koperta - fajny zegarek - serdeczne życzenia kałuży!

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Buran, co za flaczki tam siedzą? Może to sprawa "panoramicznego" szkła, ale tak po sekundniku ta Stabila wygląda na dużą jak na swoje czasy.


Gboo.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
rozmiar 34 mm,werk to chyba jakiś phenix

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
naprawa raczej nie będzie prosta, wygląda na uwalony gwint hmmm

:
Buranowe zakupy świetne ... ten Speer bardzo oryginalny, jak to u Burana musiałem sam poszperać :) ... ta bransoleta oryginalna i znalazłem niepotwierdzoną sugestię, że ten patent jej dotyczy?
Phenix mi się niezmiennie podoba ... podobny do mojego 130 ... ale jednak odrobinę inny.

... a większy kłopot to pewnie może być kołem a nie ze śrubką.

:
Buran graty cool

Ostatnio zmieniony przez Maras 2017-02-24, 20:11, w całości zmieniany 1 raz
:
buran napisał/a:
rozmiar 34 mm,werk to chyba jakiś phenix
Obrazek


Niezaprzeczalnie :)
Kolejny przypadek odkręcanie "lewych" wkrętów. Najzabawniejsze, że zwykle taki myszcz ni chuchu nie umie powiedzieć po co sie do tego czepiał.
Ale chyba nie jest źle: wygląda, że resztki wkręta mogą wyjść bez użycia chemii.


G.

"We offer best solutions in search of a problem"
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.