G.Gerlach Parowóz Pm-36
Odpowiedz do tematu

:
Ten samolocik na sekundzie chrono słabo pasuje jak nie ma centralnej minuty chrono. Chińczycy nie moga Lemanii 5100 podrobić?

[ Dodano: 2017-02-14, 14:02 ]
e: mam wrażenie, że niejaki Alamo zaciemnia żeby fotek tarcz An-2 nie wrzucić :D

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
prezesso napisał/a:
chyba jeszcze ollech i wajs był taki - ale mogę się mylić.
To ogólny wzór wojskowego chrono.
To , że akurat seiko jest podobne to zbieg okoliczności.

Mnie też jak Damian mówi ten z lewej też się skojarzył tak:
Obrazek


absolutnie omesia jak malowana :D

co w środku?
tylko nie VKajcie tutaj

:
Ciekawe - mocno do przemyślenia - kiedy :popcorn:

:
arek314 napisał/a:
e: mam wrażenie, że niejaki Alamo zaciemnia żeby fotek tarcz An-2 nie wrzucić


Ferie są. Trzeba dzieci po stoku przegonić :))

:
:popcorn:

Ostatnio zmieniony przez Maras 2017-03-04, 16:37, w całości zmieniany 1 raz
:
Do poczytania :

http://zegarkiipasja.pl/a...firmy-g-gerlach

:
Suuper :!: pifko

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
A sobie wstawię bo go lubię :)




:
Sylwku (Swedosie), masz PW.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
I rozpoczęła się kolejna nagonka na Firmę i model - po pokazaniu na Czasoholikach na FB :facepalm: :złośliwiec:

https://www.facebook.com/...532203523570202

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2017-05-24, 11:38, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Dajcie spokój, najmądrzejsi są, do każdego zegarka GG się przyczepią, szkoda czasu na pisanie z nimi :złośliwiec:

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
diver
[Usunięty]
:
Jacobi napisał/a:
Dajcie spokój, najmądrzejsi są, do każdego zegarka GG się przyczepią, szkoda czasu na pisanie z nimi :złośliwiec:


a ja jednak poczytałbym, ci sprzedawcy co nie czytają opinii o sobie mogą się spotkać ze ścianą lub spadek zanotować, trzeba dyskutować i przedstawiać swoje racje pod warunkiem
iż dyskutant... wszak można mu napisać co gupi jest (aaa na innym forum nie przejdzie?)
czyli ab owo- dyskutować z szacunkiem mimo różnic, tam nie ma pochlebców i obrońców
paniców cool

:
Masz rację Sławek, szczególnie że tam brak jakichkolwiek merytorycznych zarzutów. Po prostu zły bo chiński, a nawiązanie kolejowe, bo pewnie późni sie godzinę na dobę :facepalm:
Po prostu są ludzie i taborety, z niektórymi nie warto dyskutować, najlepiej ignorować

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Mnie zawsze tam rozbraja "loża pokrzywdzonych przez GG" :D
Która zawiera trzy grupy osób.
Jedna to ci złapani za rękę na jakichś wałkach gwarancyjnych.
Druga to mitomani którzy nie są naszymi klientami, i nigdy nie byli. Ta grupa zawiera zapewne nieuczciwą konkurencję, mitomanów klasycznych i wariatów pokroju Adrianka.
Trzecia to ludzie posiadający bliżej niewyjaśnione anse/awanse. Z obserwacji, są np, takie : kupił zegarek i jak sprzedawał to jego zdaniem poszedł za tanio. Chciał po roku zmienić sobie tarczę i dostał odpowiedź że nie handlujemy częściami (dobra, nie odzywać się, niektórzy :twisted: ). Zegarek mu się zepsuł. To skandaliczne i oburzające, przecież wiadomo że nie miał prawa. Firma nie poświęciła mu wystarczającej uwagi, czyli przestałą odpowiadać po 34 pytaniach, a 35 pytanie brzmiało "czy mogę zamówić Batorego ale z tarczą Nawigatora i wskazówkami od Otago?". To skandal że mu na to nie odpowiedziano, bo jeszcze na pytanie nr 28, czy może kupić Nawigatora z tarczą Batorego i wskazówkami z Orła mu odpowiedziano. Wprawdzie zdawkowo, "nie" - co też należy opisać w Internetach jaka firma nieuprzejma.
I tak to się kręci, i najważniejsze żeby nazwy nie przekręcali :D

Zapomniałem jeszcze o jednej grupie uniwersalnej : ja WCZORAJ (o 19.34 wprawdzie) zadałem WAM PYTANIE i NADAL nie uzyskałem ODPOWIEDZI! Mam nadzieję że tutaj ktoś w ogóle CZYTA i ODPOWIADA na PYTANIA, ale jeszcze dla pewności zadzwonię na oba posiadane numery, wyślę PW a potem opiszę W INTERNECIE jak traktujecie KLIENTA. Chciałem kupić pasek. Będę na FORUM/GRUPIE opisywał postępy moich wiekopomnych NEGOCJACJI.

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2017-05-24, 13:36, w całości zmieniany 1 raz
:
nie ma się czym przejmować, olać to równym sikiem ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.