Potrzebna pomoc Festina 6601
Odpowiedz do tematu

: Potrzebna pomoc Festina 6601
Witajcie! Poszukuje werku do Festiny 6601. Jest to zegarek który mój wujek kupił sobie na 18 urodziny i chciałbym mu go w prezencie oddać działający. Z tego co mi powiedział do sensora dostało się ziarnko piasku przez które wlała się woda morska. Zegarek był u jednego z najlepszych zegarmistrzów w Gdańsku, udało się go na jakiś czas uruchomić po czym padł ponownie i się poddali. A może jest tu jakiś mistrz który podjął by się próby naprawienia? :)

:
rozumiem, ze to kwarc?

beceen | ***** ***
:
Kwarc, i to w sumie jest timer nurkowy. Głębokościomierz i te sprawy, nie wiem czy nie rejestruje parametrów nurkowania...

:
Na zdjęciu wygląda jakby mechanizm był taki jak w DB ana/digi i jeszcze w jakimś casio chyba. Może podmianka wchodziłaby w grę?

:
Kwestia pozyskania dawcy...

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Znalazłem dzisiaj mistrza który powiedział że zobaczy co da się zrobić, ma dostęp do modułu (nie wiem o co chodzi) tyle że musi ściągnąć go z Niemiec, wiem tez ze mechanizm jest miyoty i było identyczne casio z tym mechanizmem. Jest nadzieja :D

:
No właśnie, może festina już tego modelu nie robi, ale mechanizm ciągle w obiegu i części powinny być dostepne.

:
to nie jest modul citizena przypadkiem?

beceen | ***** ***
:
nie wiem czyj to moduł. Majster dzisiaj zadzwonił i powiedział 1000zł i 2 miesiące czekania. uważam że trochę za dużo pieniędzy więc szukam dalej :/

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.