Royal Mail do Polski
Odpowiedz do tematu

:
Karolewskiej, ale ja miałem podaną datę dostarczenia na czwartek, nie wiem jak Ty masz...

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Uffff, zeskanowano właśnie w Strykowie :)

Edytka: Chyba dzisiaj w dostawie :oops:

Ostatnio zmieniony przez Karolewskiej 2013-04-24, 06:54, w całości zmieniany 3 razy
:
Jako, że pierwszy mój post na tym forum, to WITAM!
Pisze tym dość starym temacie, bo nie chcę zakładać nowego.
Kupiłem w Anglii zegarek, zapłaciłam kartą, wysyłka Royal Mail:

02/02/17 PM ON ITS WAY TOGLS POLAND POLAND
02/02/17 04:45 ARRIVED (MDN) AT HEATHROW WORLDWIDE DC
01/02/17 18:52 ON ITS WAY TOHEATHROW WORLDWIDE DC GREENFORD MAIL CENTRE
01/02/17 18:33 ITEM COLLECTED GREENFORD MAIL CENTRE

Dziś pojawił się w GLS:
Date TimeParcel status GLS Location
07/02/2017 10:46 The parcel was handed over to GLS. United Kingdom


Miał ktoś z Was podobnie?
Jak myślicie, kiedy mogę się spodziewać przesyłki?

:
U mnie ostatnio do 10 dni od nadania w UK.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Dzięki za odpowiedź.
Też miałeś taką dziwna trasę?
Najpierw niby wysłane do Polski, a kilka dni później zarejestrowane dopiero w GLS w Wielkiej Brytani.
Czy to ja coś źle interpretuje te statusy?

:
System GLS taki jest. Royal Mail przekazuje GLS, GLS niby odbiera 3 dni później, po tygodniu pojawia się w sortowni gdzieś po drodze. Cisza, i nagle Stryków a dzień później "wydano do doręczenia". Moje szły przez Holandię, Twoje może idą ekspresowo więc dojrzewają w sortowni GLS na Heathrow żeby pokazać się w Warszawie i doręczenie.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.