Nowe nabytki Vintage
Odpowiedz do tematu

:
Staruszka dotarła, nawet koromysło z niej niezłe, na szyję za duże, w sam raz na nadgarstek, 40 mm.

Ostatnio zmieniony przez mw75 2017-02-02, 15:55, w całości zmieniany 2 razy
Antisocial and faceless...
:
kawał fajnego cylindra, poka silnik pifko

fajna ta alfa obok, pach tez robi swoje cool

Ostatnio zmieniony przez Maras 2017-02-02, 16:07, w całości zmieniany 1 raz
:
Jest już na poprzedniej stronie ;)

Antisocial and faceless...
:
ach to ten białas :))

:

obywatel z 1979 roku, zdaje się. sprawny, nawet lampka i alarm (co najmniej jeden) działają. zdjęcie oczywiście aukcyjne. jak za 20 zeta to świetny interes, ale tak brudnego zegarka chyba jeszcze nigdy nie kupiłem. z reguły biorę niepicowane sztuki, czasem są brudne, ale to już jakiś rekord. mam przed nosem tony brązowego sera, a póki co udało mi się tylko urwać (bo był zbytnio zapieczony) jeden teleskop. walczę dalej ;)

edyta:
po zdjęciu bransolety zrobiłem jej kąpiel z manualną wirówką w vanishu i wrzątku, wylałem wodę w kolorze mocno brązowym. teraz czas na kopertę, bo bransa już cacy.

Ostatnio zmieniony przez hrabia 2017-02-07, 23:39, w całości zmieniany 1 raz
'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
diver
[Usunięty]
:
hrabia napisał/a:
Obrazek
obywatel z 1979 roku, zdaje się. sprawny, nawet lampka i alarm (co najmniej jeden) działają. zdjęcie oczywiście aukcyjne. jak za 20 zeta to świetny interes, ale tak brudnego zegarka chyba jeszcze nigdy nie kupiłem. z reguły biorę niepicowane sztuki, czasem są brudne, ale to już jakiś rekord. mam przed nosem tony brązowego sera, a póki co udało mi się tylko urwać (bo był zbytnio zapieczony) jeden teleskop. walczę dalej ;)

edyta:
po zdjęciu bransolety zrobiłem jej kąpiel z manualną wirówką w vanishu i wrzątku, wylałem wodę w kolorze mocno brązowym. teraz czas na kopertę, bo bransa już cacy.


no i fajnie że się cieszysz pifko

kiedyś maiłem podobny z 4 przyciskami- nie powiem co z nim zrobiłem ;) przeszedł do annałów jednej uczelni

Ostatnio zmieniony przez diver 2017-02-08, 17:13, w całości zmieniany 1 raz
:
uwielbiam wczesne bateryjniaki, nic na to nie poradzę ;) a że nie są wśród krajowych zbieraczy szczególnie poważane, to tylko plus dla mnie, bo czasem trafiają się za psi pieniądz

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
takie Seiko 7A28-702A z 83r.zawitało dzisiaj do mnie :)

:
Seiko bardzo ładne. Wiadomo czerpało z bardzo ładnego wzorca ;)
A u mnie coś takiego. Ucieszyłem się tak, jak już od dawna nie zdarzyło mi się z okazji nowego nabytku!
Ciekawe, kto z Was zgadnie dlaczego?? (Kris, jeśli to przeczytasz - Ty będziesz wiedział na pewno, więc daj się wykazać innym :) )

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
No, skoro to Alfa i się ucieszyłeś, to pewnie ma :)




Gbonk.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Wintergreen napisał/a:

Ciekawe, kto z Was zgadnie dlaczego??
Obrazek


Ja tam nie wiem, na wierzchu tego nie widać, pewnie jakiś "inny" mechanizm? Może punca inna?

:
"Patrzycie a uszu nie macie, słuchacie, a oczy wasze głuche" :D
To nie chodzi o mechanizm, ani o nic, czego by nie było widać. Na razie piszę z telefonu więc rozwiązanie konkursu nastąpi wieczorem w temacie o Błoniach i innych sprzed 1989r. Do tego czasu można jeszcze próbować podać dobrą odpowiedź :))

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
jeśli to dla Ciebie - Graal, to najważniejsze że Cię cieszy, wątpie by było wiadomym o co Tobie chodzi hmmm co takiego ukryte w tym szarym maluchu :?: :złośliwiec: ;)

:
Wintergreen, wiem!
Bardzo ładnie dopasowany pasek do koszuli i sweterka! Nie miałeś takiego paska :))

Albo masz już zegarki na każdą literę greckiego alfabetu. Do tej pory brakowały Ci alfy ;)

:
Macmac, klasyk, First analog-quartz-chrono on the Earth!

Wintergreen, nie bawię się, nic nietypowego nie widać na pierwszy rzut oka (zegarek oczywiście klasa sama w sobie z uwagi na rzadkość występowania).

U mnie taki nowy nabytek przesmarowany:

Ostatnio zmieniony przez Mzeg 2017-02-11, 17:39, w całości zmieniany 2 razy
Zegarki * Rower * Radio
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.