Zeiger submarynarz
Odpowiedz do tematu

:
Niestety koronka nie zakręcana :( , a w środku nie mam jak sprawdzić na razie .

:
Ja tam mam dość spory uraz do zakręcanych koronek. Nawet w drogich zegarkach gwinty lubią się szybko zużywać, a co dopiero w tanich chinolach. Tylko gwinty w Amfibiach za dwie stóey zdecydowanie dają radę długie lata :) . Prawda jest taka, że porządna zwykła koronka pozwala na osiągniecie 10, a czasem nawet 20ATM (Edox Delfin chocby), więc IMO zakręcane potrzebne sa w zasadzie tylko nurkom. Ja w każdym razie na pewno żadnego zegarka z zakręcaną koronką już nie kupię, bo to dla mnie, po przejściach z VE niepotrzebny stres...

Ну, погоди! :wkurzony:
:
pmwas napisał/a:
Tylko gwinty w Amfibiach za dwie stóey zdecydowanie dają radę długie lata :) . ...


Potwierdzam, gwint w zwykłej amfibii radzieckiej, jak i rosyjskiej jest nie do zdarcia. Co do innych zegarków to w mojej nowozakupionej Albie gwint w koronce jest super pod względem jakości !

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Karol Kłósek napisał/a:
Co do innych zegarków to w mojej nowozakupionej Albie gwint w koronce jest super pod względem jakości !

a nie mówiłem :)

:
Jak dla mnie ten zegareczek to świetna masakra : )

Nie kumam dlaczego to coś kupiłeś...

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Po to by ktoś inny , pokierowany moim doświadczeniem wiedział co robi , decydując się na zakup . Ja go kupiłem bardzo dawno , mało brakowało i by nie dotarł do mnie .

Wozu
[Usunięty]
:
Dzięki za szczerą reckę.
Niech się nosi ;)

:
Dzięki Tomsky ! za miłe słowo

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.