Dziszok
Odpowiedz do tematu

: Dziszok
Panowie, wypadlem przez ostatnie 2 lata z obiegu. Szukam g na co dzien. Bez wodotryskow bo zbedne. Chodzi mi tylko o wyglad. Zastanawiam sie nad gd-120mb albo starym dw-9052 w nowej odslonie: dw-9052-1b. Chyba ze jest cos fajnego do 350 zl?

Kupiłem właśnie Mosera, zaraz lecę na wymarzony urlop, tak więc wolałbym uniknąc sytuacji, że teraz wpłace zaliczke i będę musiał na urlopie jeść chleb z pasztetem Czy mógłby ktoś założyć za mnie tą zaliczkę?
:
Gd350-8

Ostatnio zmieniony przez rmaya 2017-01-19, 09:29, w całości zmieniany 1 raz
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Miał i jeszcze pewnie połowę innych.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
G-9100

:
kornel91 napisał/a:
Miał i jeszcze pewnie połowę innych.


toś sie popisał;)

Kupiłem właśnie Mosera, zaraz lecę na wymarzony urlop, tak więc wolałbym uniknąc sytuacji, że teraz wpłace zaliczke i będę musiał na urlopie jeść chleb z pasztetem Czy mógłby ktoś założyć za mnie tą zaliczkę?
:
olek, bo wszystko co kupiłeś to sprzedałeś więc i tak sprzedasz za 3 dni :) Kup g-9300 to tanio odkupię :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
skad wiesz, ze wszystko? kiepski tekst. Prosze o pomoc a nie psychoanalize;)

Kupiłem właśnie Mosera, zaraz lecę na wymarzony urlop, tak więc wolałbym uniknąc sytuacji, że teraz wpłace zaliczke i będę musiał na urlopie jeść chleb z pasztetem Czy mógłby ktoś założyć za mnie tą zaliczkę?
:
olek, g-9300 pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
jak masz za 350zł z to biore

Kupiłem właśnie Mosera, zaraz lecę na wymarzony urlop, tak więc wolałbym uniknąc sytuacji, że teraz wpłace zaliczke i będę musiał na urlopie jeść chleb z pasztetem Czy mógłby ktoś założyć za mnie tą zaliczkę?
: Re: Dziszok
olek napisał/a:
Chyba ze jest cos fajnego do 350 zl?

Kornel, gdzie można go kupić do 350zł? Sam chętnie kupię

Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad sobą.
: Re: Dziszok
to tamto napisał/a:
olek napisał/a:
Chyba ze jest cos fajnego do 350 zl?

Kornel, gdzie można go kupić do 350zł? Sam chętnie kupię

500+ też czekam na linka :popcorn:

:
No i przestal sie odzywać

Kupiłem właśnie Mosera, zaraz lecę na wymarzony urlop, tak więc wolałbym uniknąc sytuacji, że teraz wpłace zaliczke i będę musiał na urlopie jeść chleb z pasztetem Czy mógłby ktoś założyć za mnie tą zaliczkę?
:
Szuka :)) :D

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
: Re: Dziszok
tomaliusz napisał/a:
to tamto napisał/a:
olek napisał/a:
Chyba ze jest cos fajnego do 350 zl?

Kornel, gdzie można go kupić do 350zł? Sam chętnie kupię

500+ też czekam na linka :popcorn:

Kurde że ja nie dostaję 500+... :D ile zegarów za to by było :))

Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad sobą.
:
Za 350 zł to i ja bym kupił :) Najtańsza oferta z mwh 550 zł.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.