Aktualności
Odpowiedz do tematu

:
A wewryja nie chcecie :))

arek314 napisał/a:
Panowie, co planujecie na "black friday"?


Arek, będą niespodzianki

:
Svedos, kasę wydam w tym tempie zanim niespodzianki z szafy wyjdą :))

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Prezes w Radomiu ogłosi :złośliwiec: ;) :))

:
Santino napisał/a:
Fazi, plask
O piątek było pytanie ;)

To odpisałem - że też na piłkę :P :))
.
.
.
....z apendiksem :D

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi napisał/a:
Santino napisał/a:
Fazi, plask
O piątek było pytanie ;)

To odpisałem - że też na piłkę :P :))
.
.
.
....z apendiksem :D


W sumie tak :D

To oplaskowuję

:
Black Friday będzie zrobiony w formie "black weekend" :-) - bo nam się nie chce wymyślać kolejnej akcji na Cyber Monday ;)

25/11 00:00 CET - 28/11 24:00 CET

-15% na całość oferty i darmowa dostawa dla każdego zamówienia zawierającego zegarek.

:
ALAMO napisał/a:
-15% na całość oferty i darmowa dostawa dla każdego zamówienia zawierającego zegarek.

No z jednej strony może się pospieszyłem z Łosiem, ale z drugiej - mogę się nim cieszyć już od jakiegoś czasu... Tak będę sobie mówił ;)

Ostatnio zmieniony przez arti01 2016-11-24, 11:56, w całości zmieniany 1 raz
--
aRTI01
:
arti01, właściwe podejście pifko
Zawsze można czekać na wyprzedaż, albo jak na bazarku się pojawi, a jak już będzie na bazarku to na obniżkę i w końcu się coś innego w międzyczasie kupi. A tak masz, i cieszy :)

[ Dodano: 2016-11-25, 08:58 ]
ALAMO, na sakwę transportową i paski nylonowe nie widzę zniżki ;)

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Ja skorzystam z tego wątku, żeby podziękować Gerlachom za ponowne (pogwarancyjne) załatwienie sprawy z Batorym. Szczególne podziękowania dla Svedosa, który znalazł czas i bardzo szybko załatwił problem z zegarkiem. Dziękuję w moim imieniu i teścia ;) pifko

:
Jest co pooczytać pifko :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
A my się szykujemy do lata ;-)



A tu całkiem zgrabny materiał :

http://zegarkiipasja.pl/a...firmy-g-gerlach

:
ALAMO napisał/a:
A tu całkiem zgrabny materiał :

http://zegarkiipasja.pl/a...firmy-g-gerlach

Nie mogę wyjść ze zdumienia, jak łatwo zmienia się poglądy, gdy interes tego wymaga :)
Wiem, że współpracujecie już od jakiegoś czasu, ale mając w pamięci teksty właściciela linkowanego portalu na kizi - cały czas mam opad scenki :D

Ale muszę też przyznać Ci rację, że pisałeś już b. dawno temu, że taka ewolucja poglądów na 100% będzie miała miejsce ..

:
a tarpan skonczony? pokazcie jakies lepsze foty auta.

beceen | ***** ***
:
Cytat:
Zegarek oferowany jest w komplecie z paskiem skórzanym i bransoletą typu mesh o szerokościach 22 mm.

Informacja w artykule powtórzona trzykrotnie. Sprawdziłem na stronie i nic się nie zmieniło odkąd kupiłem swoją ciuchcię: pasek/mesz trzeba do kompletu dokupić.

[ Dodano: 2017-03-13, 15:47 ]
Odezwał się do mnie jeden człowiek na WUS z pytaniem czemu GG już tamtego forum nie lubi.
Chyba za bardzo promuję i pomyśleli że jestem jakoś powiązany. :D
W sumie poza tym forum i FB macie słabą obecność w mediach społecznościowych. Na Instagramie zero postów, na WUS też tak sobie.. Nie mówię, że macie od razu mieć więcej obserwujących niż Elena Garcia Gerlach, albo podsypywać ścieżkę Benowi Clymerowi ale jakaś obecność medialna by się przydała. Treści na użytek FB i tak produkujecie.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.