Undone Watches
Odpowiedz do tematu

: Undone Watches
nie wiem, czy firma ma swoj temat - wg mnie dosc ciekawe, robili limitke dla WUSu nawet.

generalnie customowe zegary - tzn mozna sobie wybrac wzor tarczy, wykonczenie koperty, wskazowki itd. Modele srednio interesujace (mocno klasyczny diver i klon rolexa), ale bardzo ladnie wyglada ich chrono. Niestety mechakwarc, a nie automat, ale design calkiem niezle:



nie wiem po ile to chrono, bo niby dostepne od maja, ale inne juz z wykonczeniem cerakote po ok. 600 usd.

beceen | ***** ***
:
gdyby w "9" przedłużyć ogonek byłaby mega czcionka

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
O ile mnie pamięć nie myli to jest na st19 taki robak po taniości

Skate or die!
:
prezesso napisał/a:
O ile mnie pamięć nie myli to jest na st19 taki robak po taniości
Obrazek


Gdzie to dają :popcorn: W sumie mam armanda podobnego ale to nie to samo :złośliwiec:

:
Słoniu, na Zatoce:
http://www.ebay.com/itm/M...t-/172280040197

Antisocial and faceless...
:
mw75, - dzięki pifko

Tylko kurna koperta kiepawa na żywo :/

:
Słoniu napisał/a:
mw75, - dzięki pifko

Tylko kurna koperta kiepawa na żywo :/


A to już Jacek miałeś ten zegarek, że koperta słaba na żywo? :popcorn:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Słoniu napisał/a:
mw75, - dzięki pifko

Tylko kurna koperta kiepawa na żywo :/


A to już Jacek miałeś ten zegarek, że koperta słaba na żywo? :popcorn:


Nie no - wg starej dobrej szkoły Kizi oceniam na podstawie fotek :D A tak poważnie biedna się na zdjęciach wydaje. hmmm

:
Słoniu napisał/a:
...
Nie no - wg starej dobrej szkoły Kizi oceniam na podstawie fotek :D ...

:D :D :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Trzeba jeszcze o dżinsy potrzeć...
cool

Antisocial and faceless...
:
Nawet niezły ten Robal hmmm hmmm

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Kurczę, wchodzę po nocy, bo fajny producent, a tutaj o jakichś robakach :facepalm: :foch:

:
Kumotry, Undone ma promo walentynkowe - przy zakupie dwóch zegarków drugi -50% (tańszy z dwóch). Ktoś chętny na dila?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.