Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Ja nawet nie wiedziałem, że coś takiego powstaje :P

P.S. 42mm...czy istnieje jakiś odgórny zapis zakazujący projektowania i produkcji dwukoronkowców w większych rozmiarach hmmm :/

:
Nawet fajny, szkoda tylko, że tarczy kanapki nie dali. Machu robią uniwersalny rozmiar.

:
satanic666, nie o to chodzi. Praktycznie w każdym stylu mozna znaleźć zegarki w różnych rozmiarach. A z kompresorami jakby sie uparli - 44mm i większych nie ma. Gruppo Gamma same odwazniki robi, ale ten jeden akurat nie... Jeden Dan Henry się wyłamał :twisted:

:
Machu napisał/a:
Ja nawet nie wiedziałem, że coś takiego powstaje :P ...

Bo się w sieciach społecznościowych nie obracasz :D :D (Facebook, Instagram)

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2017-01-09, 17:57, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Bulova śmiało sobie poczyna , ciekawy design .

:
Fazi, to że nie mam kont to nie znaczy, że nie przeglądam ;) Ale ten mi umknął...

:
A widzieli Kumotrowie nowy projekt Sikora - chyba nie będzie narzekań, że za mały :shock: :złośliwiec:

http://xicorr-online.xico...rator-1-rata/35

PS. Tak naprawdę nie wpadł mi w oko bo niezły kloc i paskudek ale nie mogłem znaleźć wątku gdzie to wrzucić (do tematu Xicorra nie miałem śmiałości). Jakby co proszę o przenosiny :)

:
Trudno oceniać na podstawie 2 renderów, ale potencjał jest :))

Gdyby jeszcze zrobili 'cywilną' wersję w kopercie bez powłoki...no i aż się prosi o tryt ;)

:
Jak dla mnie to zegarek raczej do pudełka niż do noszenia, ale chętnie go sprawdzę na żywo.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
eee... Wielki kawał żelaza z damką błąkającą się po płaskowyżu...

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Thomas666 napisał/a:
eee... Wielki kawał żelaza z damką błąkającą się po płaskowyżu...

coś w tym jest :D

:
Fajne :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur:

:
Słoniu napisał/a:
Fajne :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur:
Obrazek


Tarcza z drukarki z naklejkami ;)
Ale fajny!

:



Trochę sreberek świstaki za to chcą, ale kurcze fajny..

[ Dodano: 2017-01-12, 17:09 ]
I rozmiar ludzki: Diametre 41.80mm, thickness 16.20mm

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Kurcze pół dnia oglądam, ma ktoś taką i się wypowie - luma, wykonanie itp. Męczy mnie :)


Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.