Wkładka bezela Deep Blue Nato 300
Odpowiedz do tematu

: Wkładka bezela Deep Blue Nato 300
Cześć,
Zarysowałem wkładkę w DB Nato 300. Czy ktoś wie gdzie można kupić wkładkę do bezela na wymiar? U producenta podobno nie ma takiej opcji - pytałem Marcina z DB. Szukałem też w necie ale jakos wymiaru nie mogę dopasować :/ Najlepiej gdyby była ceramiczna ;)

:
Może spróbuj bezpośednio http://www.deepbluewatches.com/contact.html ? ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał, Pisałem do nich na 2 maile w sumie i cisza od 2 tygodni hmmm

:
pawel_krakow, ale na który adres pisałeś :?: Ja kiedyś myslałem nad zrobieniem 'składaka' i pytałem o mozliwość dokupienia do SeaRama bezela w innym kolorze, odpisali mi że mają tylko całe koperty i cena nawet nie była straszna (50-60$ jesli dobrze pamiętam).
Także w sprawie części pisz na support@deepbluewatches.com ;)
Inna sprawa, że w tej chwili moga być bardziej zajęci albo osoba odpowiedzialna za to o co pytasz ma wolne...

:
Machu, Pisałem na support wlasnie. Ponowiłem dzisiaj maila, może odpiszą :)
Tak, czy inaczej może macie w razie czego jakieś pomysły na rozwiazanie problemu? :)

Ostatnio zmieniony przez pawel_krakow 2016-12-28, 10:48, w całości zmieniany 1 raz
:
Może yobokies hmmm

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Jej koperta do sea ram za 60$? Kurcze zrobiłbym sobie składaka :)

:
Michał napisał/a:
Może yobokies hmmm


za małe

Skate or die!
:
carpetmonster napisał/a:
Jej koperta do sea ram za 60$? Kurcze zrobiłbym sobie składaka :)


Szukałem tego maila ale najwidoczniej już skasowałem, tak więc trzeba pytać u źródła.

:
Machu, Dostałem odpowiedź po ponagleniu na maila support. Koszt wkładki to 48$ i 50 $ wysyłka hmmm . Przecież to połowa ceny zegarka :głową w mur: :D

:
Chyba pozostaje Ci czekać na kolejną promocje i podłączenie się pod zakup grupowy hmmm

Mocno ten bezel porysowałeś :?: Ktos juz chyba pytał na forum o naprawę porysowanej wkładki we własnym zakresie...

:
Niby nie ma tragedii ale denerwuje mocno :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.