Zegarki Seiko, które nam się podobają
Odpowiedz do tematu

:
grzejemy kotlety dalej - czyli nie wiem czy temat odpowiedni bo mi nie podoba się :P



:
mnie też, aczkolwiek wskazówki całkiem ok.
We wszystkich tych zegarkach, do których pakują te monsterowe - a które nijak nie pasują, mogliby je powkładać.

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2016-12-05, 16:23, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
:
juz chociaz mogli shrouda i pasek w tym samym kolorze dac...
slabe. I czy PADIuja juz teraz wszystko? zaraz jakies lotniki PADI limited edyszon beda...

beceen | ***** ***
:
Tak im dłużej patrzę to stwierdzam, że tarcza i wskazówki nawet nienajgorsze...
Ale ten bezel, szroud, i pasek facepalm - No do porzygania, za dużo tego wszystkiego i w różnych kolorach.

Ale np. Wyobraźcie sobie klasycznego monstera stalowego z tą tarczą i wskazówkami. Byłby super!

Skate or die!
:
Wyobraziłem sobie. Byłby super. Ale to powyżej super nie jest. Jest moim zdaniem słabe. Może w ręku trzymane robiłoby inne wrażenie, ale na zdjęciu wygląda jak jakaś dziwna, plastikowa podróbka... hmmm

:
prezesso, nie wiedzę przeszkód, żeby coś takiego zrobić. Tylko pewnie tarcza nie do dostania. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
beceen napisał/a:
I czy PADIuja juz teraz wszystko? zaraz jakies lotniki PADI limited edyszon beda...


Chyba nurki padują, bo padi to jakieś stowarzyszenie dla nurków zawodowych, czy coś w tym stylu. Imo próba pokazania, że jesteśmy pro i nawet profesjonaliści nas używają - czyli zgodnie z nową linią z X na tarczy.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Tragedia :(
Gdyby ograniczyli się do wypuszczenia tylko pierwszego rzutu (żółw i kinetic GMT) to śmiało można by położyć PADI 9jako całość) koło Spirotechnique czy Scubapro, a tak jest słabo...........im dalej w las tym więcej drzew :(

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Szczerze to mnie to osobiście zwisa zwiędłym kalafiorem bo nie lubię niebieskiego koloru, a większość nowych modeli seiko od paru lat (oczywiście te na które mnie stać) to są jakieś stylistyczne potworki wyglądające jak pastelowe plasticzaki dla japońskich gimbusów. :złośliwiec: Imo jak się komuś padi nie podobie to może nie kupować zwyczajnie ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks, ale jak to nie lubisz niebieskiego :shock: I to jeszcze nurka :shock: Przecież oficjalna forumowa wykłądnia jest taka, że niebieskie zawsze najładniejsze :D

A tak serio - zegarek imo paskudny :twisted: Chociaz do mnie generalnie nie trafia stylistyka Seiko - starsze modele w ogromnej większości uważam za nudne i nieciekawe, a te nowe faktycznie jakieś efekciarsko-plastikowate sie wydają...

:
Machu napisał/a:
ale jak to nie lubisz niebieskiego :shock: I to jeszcze nurka :shock: Przecież oficjalna forumowa wykłądnia jest taka, że niebieskie zawsze najładniejsze :D


Nie lubię niebieskiego. Niczego. Zdałem sobie z tego sprawę w tym roku i od razu mi lepiej :D Wyjątek to dżinsy, niebo i włoskie morze :D Próbowałem z niebieskimi zegarkami ale się nie da. Smutne te granaty jak milicja obywatelska albo kolejowa orkiestra dęta z obowiązkowym bogoojczyźnianym repertuarem. :złośliwiec: :))

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks, facepalm

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Iks, przesadza :P
wszystko jest dla ludzi, tylko z umiarem ;-)

z drugiej strony jednak, ten konkretny zegar jest niebiesko-plasticzany i tu trudno się nie zgodzić :/

:
Nie przesadza. Milicja była na ludzi a kolejowa orkiestra jest nie do słuchania :D

:
Z_bych napisał/a:
Nie przesadza. Milicja była na ludzi a kolejowa orkiestra jest nie do słuchania :D


ale pokazywać trzeba, choćby po to, żeby później było czym dzieci straszyć :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.