Pam modyfikacje.
Odpowiedz do tematu

:
.........tragedii nie ma bo set (tarcza i wskazówki) kosztowały 329zł.
Satanic666, świetnie wygląda cali w tej brass hornlug.

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
No to nie jest źle cenowo mi brakuje jakiejś fajnej koperty resztę już mam, a reszta w rękach Bofffa :)

:
.......zapoluj na Hornluge lub Welded. Te koperty są............. :oops:
Próbuję zebrać za i przeciw Unitas/Asian unitas 6497 hmmm

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
To coś takiego



Ja tam będę miał anitasa na razie nie widzę sensu unitasa.

:
...............to jest prototyp 322? z takim wewnętrzny karbowanym ringiem?


Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Koperta fajna, ale cena pewnie nie :/

:
Pokazany pzeze mnie to orygiał. Cena , nigdzie nie znalazłem ;)
I jeszcze taka fotka:

Ostatnio zmieniony przez jimmy 2016-12-06, 14:35, w całości zmieniany 1 raz
Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Pytałem davidsena o mini fiddy z wypukłym szafirem i AR. Ma takie koperty, niestety tylko w rozmiarze 47mm. Szkoda bo brałbym jak głupi, niestety nadgarstek mam 16,5-17 cm więc 44 to max i to wyglądałaby pewnie jak oversize.
tutaj z homageforum build w takiej kopercie

:
A ile woła za ta kopertę, a bez crownguarda?

:
Ceny mi już nie napisał. Z tego co widziałem na stronie cały zegarek ze wskazówkami, tarczą i Asian unitasem to 300$. Plus nie widziałem tego typu koperty bez crownguarda u niego. Pewnie można odkręcić, ale wtedy zostaną dziury.

Ostatnio zmieniony przez carpetmonster 2016-12-07, 11:54, w całości zmieniany 1 raz
:
Dzięki, a daj linka do strony.

:
Właściwie to blog http://www.dsnwatches.com/ są tam foty podrób (mam nadzieję że nie oberwę, link podaję bo można zamówić u nigo sterylne części) Na maila odpowiedział mi z adresu davidsenjpn@yahoo.com .

:
carpetmonster napisał/a:
Ceny mi już nie napisał. Z tego co widziałem na stronie cały zegarek ze wskazówkami, tarczą i Asian unitasem to 300$. Plus nie widziałem tego typu koperty bez crownguarda u niego. Pewnie można odkręcić, ale wtedy zostaną dziury.


a nie lepiej (i taniej), i bardziej klimatycznie wypukłą plexę wstawić?
do 44, skoro bardziej Ci leży?
w ogóle to mozemy zrobić grupowy zakup szkielek od Sternkreutza bo sam bym wymienił w kilku

[ Dodano: 2016-12-07, 12:48 ]
jimmy napisał/a:
...............to jest prototyp 322? z takim wewnętrzny karbowanym ringiem?
[url=https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ded2eabb7ae8.jpg]Obrazek[/url]
[url=https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7814e4a2d5d7.jpg]Obrazek[/url]


na HF wisi taka od esdee, wiszą też same carbowane spacery

Ostatnio zmieniony przez bofff 2016-12-07, 12:46, w całości zmieniany 1 raz
:
Niby klimatyczniej z pleksą, ale mam amfibie z pleksą. Patrząc na to jak to się rysuje-nie chcę. Wiem że łatwo polerować, ale po prostu nie znoszę rys na szkiełkach i pleksa mnie zwyczajnie wkurza. Wygląda to w starych zegarkach ślicznie, tylko jest dla mnie kompletnie nie praktyczne.

:
bofff, a są pleksy z AR?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.