Kraff czy Modalo?
Odpowiedz do tematu

: Kraff czy Modalo?
Obecnie używam rotomatu Conrad (na 2 zegarki), ale przydałoby się wymienić go na coś większego i cichszego ;) Po przejrzeniu oferty sklepów z rotomatami, wpadły mi w oko dwa modele:
- Kraff Saturn (6 zegarków)
- Modalo Royal MV2 (8 zegarków)

Wiec który wybrać? Droższy, większy ale bardziej perspektywiczny na przyszłość (nie oszukuję się, zegarków będzie przybywało :D )? Czy może tańszy, mniejszy i troszkę mniej perspektywiczny? ;)

A może ktoś zaproponuje coś innego na min. 6 zegarków do max 1,8k i jeszcze najlepiej dostępnego na allegro (magia dostępnych rat % robi swoje)

:
Inny. Znaczy zastanów się, czy faktycznie potrzebujesz rotomatu ;)

Mój stał nieużywany przez jakiś rok. Teraz, jeśli zakładam zegarek automatyczny, to ustawiam, machnę kilka razy i wystarczy. Przez cały dzień wystarczy :) Miałem tak, że wieczorem wkładałem zegarek do rotomatu a rano... wybierałem inny :))

:
Z_bych napisał/a:
Inny. Znaczy zastanów się, czy faktycznie potrzebujesz rotomatu ;)


Dobrze gada... po kiego grzyba Ci rotomat hmmm Robię dokładnie taj jak Zbychu i spokojnie wystarcza/

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Dokładnie, lepiej kolejny zegarek kupić ;-)

:
Dzięki panowie za opinie pifko Wasze głosy to głos rozsądku, a jednak jak zwykle go zignorowałem :D
Lubię mieć zawsze nakręcone wszystkie zegarki, bo po prostu nigdy nie wiem jaki zegarek założę.
Kolejny zegarek i tak kupię, a że skończyło mi się miejsce w pudełku większy rotomat zwolni kilka miejsc i odpadnie potrzeba zakupu nowego pudełka ;)
Dodatkowo rotomat znajdzie swoje miejsce w salonie, więc urozmaici jego wystrój.
Na koniec dodam tylko, że wybór padł ostatecznie na Modalo cool

:
Jeśli dobrze zrozumiałem to i tak nie będziesz miał wszystkich nakręconych, czyli cel nie został osiągnięty :D

:
Został osiągnięty ;) Z pudełka wypadną automaty które trafią do rotomatu, więc zwolnią się 3 miejsca w pudełku, w rotomacie też będą jeszcze wolne miejsca. Więc jak kupie nowy zegarek, niezależnie od mechanizmu, będzie dla niego miejsce :))

:
yanwbd, szczwany plan :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.