G. Gerlach PzInż Lux-Sport V8 Racer
Odpowiedz do tematu

:
Od niedawna jestem szczęśliwym :)) posiadaczem LUX-SPORTA. Dokładność mechanizmu jest na dobrym poziomie. Świetny wygląd retro. Jedna rzecz nie daje tylko spokoju. Nie to, żeby mi się nie podobało. Chciałbym tylko wiedzieć czemu logo GG na wskazówce sekundowej jest odwrócone? Prawidłowy kształt liter GG byłby widoczny gdyby można było spojrzeć na wskazówkę od strony dekla.

wierzę w gazomierze
:
Tan Pan ma rancję. hmmm

:
:D
coś chyba majfrendy muszą się czytania rysunków nauczyć

Skate or die!
:
....to i ode mnie trzy grosze.
Zegarek zyskuje w rzeczywistości. Na fotach wygląda jak TAKSE, w realu WYPAS.
Dzięki uprzejmości M mogłem zobaczyć.

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Wiem że wykopalisko, że dawno po fakcie itd itp. Ale jako świeżak dopiero przebrnąłem przez całość historii ze zmianą image LuxSporta. Dwie rzeczy strasznie kłują w oczy:

1. interlinia logotypu i nazwy jest rozjechana - teksty na różnych wysokościach (wiem że logo ma tą tarczkę, ale może trzeba było pole zrobić wyższe żeby tekst wizualnie był w połowie jego wysokości)

2. opisy (zwłaszcza 25 i 35) strasznie rozpychają się na ciemnym pierścieniu. Wręcz prawie stykają się z jego granicami. Minimalnie mniejsze? Pisane po obwodzie okręgu?

Jeszcze raz sorry za gorzkie żale po fakcie, ale może te uwagi pozwolą unikać pewnych pułapek w przyszłości ;-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.