Durny temat niezdecydowanej dziewicy
Odpowiedz do tematu

:
Jeżeli to graal to sprzedaj wszystko i kupuj 510. Z tym zegarkiem na pewno nie będzie monotonnie bo możesz zakładać multum pasków o różnych strukturach i kolorach. Z czasem jak się odkujesz to te tańsze sobie odkupisz,albo kupisz jakieś inne ,a Pam już zostanie w pudełku.

:
Przerabiałem to z Inge, wyprzedaży nie robiłem ale spokojnie mógłbym zostać jednozegarkowcem plus kilka relatywnie tanich ciekawostek jak Żaba albo jakis Dżi. Plus Pama jest taki, że jak jednak nie podejdzie to łatwo znajdziesz kogoś do wymiany albo sprzedaży. Tak jak koledzy wspominali zostaw sobie Tunaka jak masz do niego sentyment a resztę puść na spokojnie.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
A jeszcze pytanie: Ty bloga prowadzisz? Lubisz robić zdjęcia zegarków?

To co będziesz robił, jak Ci tylko jeden zostanie?
;)

:
Blog zaleje zdjęciami Pam-a ;)
No i przecie pachy różne będą :))

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Santino, to tez jest argument. Jednak i tak na razie blog poszedl troche w odstawke, wene stracilem :D

mazik77, arek314, pifko

:
muchacho_, no to bierz onego Pama.
Jak żaden argument przeciw nie przemawia ;)

Najwyżej odkupię go od Ciebie.
Oczywiście tradycyjnie - za pół ceny ;)
Jak już obijesz o futrynę i powycierasz ściany :)

:
Santino, to nie tak, ze nie trafiaja, wrecz przeciwnie. Musze troche odczekac o zobaczyc czy mi nie przejdzie ten pomysl za chwile ;)

:
Oooo!
I to jest bardzo słuszna koncepcja!

Poczekaj - pośpiech jest wskazany przy łapaniu much ;)

:
Co pewien czas mam taki sam dylemat, tylko zegarek inny.
I co pewien czas patrzę w skrzynkę i mi przechodzi. Części zegarków już pewnie bym nie odkupił. Z częścią byłoby mi się strasznie trudno rozstać, bo je bardzo lubię. Nie mam pewności, że ten jeden by je zastąpił. Znając siebie raczej nie. Lubię też poranny dylemat "co wybrać?" ;)
Dlatego zastanów się 10 razy ;) Ja jestem na nie.

:
Jeden zegarek? Kto to widział?
Podejrzewam, że znudziłbym się maksymalnie po miesiącu.
Durny temat, faktycznie ;) .

Ostatnio zmieniony przez mw75 2016-11-18, 10:37, w całości zmieniany 1 raz
Antisocial and faceless...
:
Każdy ma swoje podejście - znam kilka osób, które autentycznie są jednozegarkowcami.

Ale to trudne do pogodzenia z aktywnością na forum ;-)

:
Można założyć wątek "jeden zegarek na miesiąc". Czy jakoś tak :D ;)

:
Z_bych napisał/a:
Co pewien czas mam taki sam dylemat, tylko zegarek inny.
I co pewien czas patrzę w skrzynkę i mi przechodzi. Części zegarków już pewnie bym nie odkupił. Z częścią byłoby mi się strasznie trudno rozstać, bo je bardzo lubię. Nie mam pewności, że ten jeden by je zastąpił. Znając siebie raczej nie. Lubię też poranny dylemat "co wybrać?" ;)
Dlatego zastanów się 10 razy ;) Ja jestem na nie.


Ja dwa lata temu tak zrobiłem sprzedałem wszystko nawet dwa tygodnie nie miałem nic i szukałem tego jednego
I padło dość budzetowo. Seiko monster black stara wersja i byłoby wszystko ok ale przyszła wiosna i jazda rowerem, mówię przydałby się G, szkoda monstera na rower, kupiłem G i poleciało. ........ :))

:
Ale jeśli dobrze rozumiem intencjemuchacho_, to pozbycie się kolekcji jest tymczasowe. W długim okresie czasu odbuduje, jak nie taką, to lekko inną, ale jednak szerszą niż jedna sztuka kolekcję :-)

dlatego GO FOR IT! :))

:
revolta, ja wiem, że po tym "jednym" poleciałoby u mnie dalej.
- jeden codzienny (bardziej takie ładniejsze EDC)
- jeden codzienny do bluzy (mniej eleganckie EDC)
- wakacyjniak na plażę
- bez wszystkomającego G żyć się nie da (bo jak sprawdzić pogodę czy wysokość lotu)
- garnitura koniecznie (tego akurat by nie sprzedawał, bo pamiątka ;) )

A 5 w jednym pudełku? To pudełko na 6. Głupio by wyglądało puste miejsce :))

No... może bym "opędził" staruszkami "nienasprzedaż" przez czas jakiś hmmm

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2016-11-18, 11:12, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.