Durny temat niezdecydowanej dziewicy
Odpowiedz do tematu

:
Ja nie rozumiem jak mozna miec tylko jeden zegarek, to jakies nienormalne jest :twisted:

:
muchacho_, ja tak zrobiłem. I zawsze polecam to wszystkim. Co za tym idzie Tobie też.
Jednozegarkowcem, no prawie, byłem przez chwilę. Potem kolejna wyprz aby kupić drugiego Taga. :)) Potem kolejna aby Tuńczyka.

W weekend wpadł mi po raz kolejny w oko Rolex GMT. Gdybym miał wszystkie przy sobie, a właściciel GMT chciałby zamienić się na moje miałbym GMT. ;) Choć tego bym pewnie za "chwilę" żałował, bo jednak Monaco ciężko byłoby mi odkupić. :(

Ostatnio zmieniony przez Dorian06 2016-11-17, 20:25, w całości zmieniany 1 raz
Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Kontrolnie dodałem ankietę :))

:
Zagłosowano :)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Dorian06 napisał/a:
muchacho_, ja tak zrobiłem. I zawsze polecam to wszystkim. Co za tym idzie Tobie też.
Jednozegarkowcem, no prawie, byłem przez chwilę. Potem kolejna wyprz aby kupić drugiego Taga. :)) Potem kolejna aby Tuńczyka.

W weekend wpadł mi po raz kolejny w oko Rolex GMT. Gdybym miał wszystkie przy sobie, a właściciel GMT chciałby zamienić się na moje miałbym GMT. ;) Choć tego bym pewnie za "chwilę" żałował, bo jednak Monaco ciężko byłoby mi odkupić. :(


Cos jest na rzeczy. Chyba wstrzymam sie do momentu jak bede mogl oszczedzic chociaz Tunczyka bo tego jednak byloby mi najbardziej szkoda ;)

:
Machu napisał/a:
Ja nie rozumiem jak mozna miec tylko jeden zegarek, to jakies nienormalne jest :twisted:


Truth.

Ale przeca wiadomo, że potem inne będzie kupował ;)

Muchacho - zasadnicze pytanie, czy będziesz się dobrze czuł nosząc zegarek za 20-kilka tysięcy?
Jak przywalisz w futrynę, szurniesz po ścianie, etc.

No i jakiś serwis trzeba będzie za kilka lat zrobić...

:
Santino napisał/a:
...
Muchacho - zasadnicze pytanie, czy będziesz się dobrze czuł nosząc zegarek za 20-kilka tysięcy?
Jak przywalisz w futrynę, szurniesz po ścianie, etc.
...

A taka ryska boli zapewne ciut bardziej :złośliwiec: :twisted:

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2016-11-17, 20:38, w całości zmieniany 1 raz
:
Santino, nie mam pojęcia, nigdy nie byłem w takiej sytuacji hmmm
Obiektywnie, taki zegarek byłby ponad stan w moim przypadku :/

[ Dodano: 2016-11-17, 20:39 ]
tomaliusz napisał/a:
A taka ryska boli zaewne ciut bardziej


Akurat ryski mnie jakoś nie bolą specjalnie ;)

:
muchacho_, kup Pama , sprawdzisz go a potem sprzedasz i zamówisz u mnie MM , pomogłem ?
cool

:
Rudolf, a dorzucisz pasek w gratisie? :D

:
muchacho_, jeszcze nie jesteśmy po słowie :P ale dorzucę a co !

:
Zrób tak, aby Tuńczyk został. Pisałem już o tym. Ciężko będzie odkupić w dobrych pieniądzach.
......osobiście robię tak jak Dorian. Z 8-u zostały mi się dwa. Dozbieram to kupię kolejny.

.......a fajny Homage, to sama koperta w cenie najdroższego Getat. Niestety :(

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
jimmy napisał/a:
.......a fajny Homage, to sama koperta w cenie najdroższego Getat. Niestety :(


W cenie tego pama, dalej można sobie złożyć kilka całkiem wypasionych ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
jimmy napisał/a:
.......a fajny Homage, to sama koperta w cenie najdroższego Getat. Niestety :(


W cenie tego pama, dalej można sobie złożyć kilka całkiem wypasionych ;)


............można z ręką w......... :D ;)
pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
I jeszcze na chipsy starczy :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.