Casio G KING
Odpowiedz do tematu

: Casio G KING
Niedługo Mikołaj.. choinka... i takie tam sto różnych powodów... Da się gdzieś w rozsądnych monetach nabyć Kinga? hmmm

: Re: Casio G KING
Hogg napisał/a:
Niedługo Mikołaj.. choinka... i takie tam sto różnych powodów... Da się gdzieś w rozsądnych monetach nabyć Kinga? hmmm


Ile to jest "rozsądna moneta" i jaką wersja Cię interesuje?

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Czy mnie interesuje, to zależy jak się uwinę finansowo z wykończeniem domu... A ile nowy w PL kosztuje? Totalnie nie mam rozeznania... Zegarkowo się strasznie zaniedbałem, czasem tylko zerkam na nasze forum :głową w mur:

:
Hogg napisał/a:
A ile nowy w PL kosztuje?


Nowy w PL jest absolutnie nie do dostania.
Podobno ma się pojawić wersja BB ale też tylko GX i jak pisałem wcześniej PODOBNO.
GXW to tylko od Indiańców albo Samurajów możesz ciągnąć - no i pozostaje zatoka.
Co do cen to używka GX to jakiś kosmos, zaczynają się od 6-7-miu stówek PLN (w przeliczeniu na ebay'u) i idzie w górę w zależności od wersji, a GXW to temat powyżej tysiąca... i to często grubo powyżej.

Wiec zostaje albo sposób Wujka - czyli polowanie po bazarkach, albo "układ" jakiś... ;)

Ostatnio zmieniony przez Daito 2016-10-21, 15:48, w całości zmieniany 2 razy
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Spoko, parcia nie mam. Tym bardziej, że chyba muszę i tak któryś z zegarków chyba puścić na bazarek, może Seiko Flighmastera hmmm

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.