Gwarancja ZIBI
Odpowiedz do tematu

: Gwarancja ZIBI
Część!
Stałem się dumnym i bladym posiadaczem Casio GA100. :))
Zakupu dokonałem na popularnym serwisie aukcyjnym od dilera Zibi.
Dostałem też informację iż mogę przedłużyć gwarancję o kolejne 3 lata za dopłatą.
I tu pojawia się do Was pytanie:
Czy warto?
Dodam tylko że ten zegarek jest używany co parę dni na zmianę (1z14) i bardzo szanowany (zero ekstremalnych warunków pracy).
Z góry dziękuję za każdą sugestie i podpowiedź!

"Na pewno nie wszystko, co warto, to się opłaca, ale jeszcze pewniej (…) nie wszystko, co się opłaca, to jest w życiu coś warte. "
23 października 2007
Władysław Bartoszewski
:
Jak to kosztuje 20 PLN to nie ma się co zastanawiać . Tak, czasem gwarancja się przydaje nawet w G-Shock.

:
A jak to jest z wymianą baterii w okresie gwarancji?
Mogę zrobić to sam czy muszę w ASO? hmmm

"Na pewno nie wszystko, co warto, to się opłaca, ale jeszcze pewniej (…) nie wszystko, co się opłaca, to jest w życiu coś warte. "
23 października 2007
Władysław Bartoszewski
:
Jak sam zmienisz baterię to utracisz gwarancję . Trzeba to robić u nich . Ta bateria powinna pewnie 2-3 lata wytrzymać to ile razy będziesz ją wymieniał w trakcie gwarancji ?
Lepiej dla zegarka wymieniać baterię w ich serwisie bo od razu sprawdzą wodoszczelność .

:
Omus, zapłać ga 1000 czasami ma problem z pozycjonowaniem wskazówek.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Dziękuję za odpowiedzi. pifko
W poniedziałek zajmę się przedłużeniem gwarancji.

"Na pewno nie wszystko, co warto, to się opłaca, ale jeszcze pewniej (…) nie wszystko, co się opłaca, to jest w życiu coś warte. "
23 października 2007
Władysław Bartoszewski
:
20 zł za 3 dodatkowe lata gwarancji...na moje warto ;)

World Wide Watches
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.