BOREALIS WATCHES
Odpowiedz do tematu

:
Iks, no faktycznie :D

I rzeczywiscie lepiej, ten najprostszy wzór wskazówek też lubię. Dobrze, że za mały bo bym się pewnie zastanawiał czy nie kupić...

:


Charlie napisał/a:
na zdjęciach super, ale jak to musi fatalnie leżeć na łapie facepalm

Błąd. ;)

prezesso napisał/a:
To zależy: helson był płaski jak deska a leżał swietnie!
Ten ma raptem 42,5 wiec może być bardzo dobrze.

Jest. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Z_bych napisał/a:
Ujdzie ;)
pifko

Som gorsze. ;)
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Z_bych napisał/a:
Ujdzie ;)
pifko

Som gorsze. ;)
pifko

I nawet masz takiego na stanie :D

:
tomaliusz napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Z_bych napisał/a:
Ujdzie ;)
pifko

Som gorsze. ;)
pifko

I nawet masz takiego na stanie :D


I kto to mówi :złośliwiec:

:
tomaliusz napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Z_bych napisał/a:
Ujdzie ;)
pifko

Som gorsze. ;)
pifko

I nawet masz takiego na stanie :D

hmmm Pokaż palcem.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
...
hmmm Pokaż palcem.

Ze stalowych np. gold 5, jak coś to mogę pomóc za pu, ja mogę mieć ten gorszy :P
A masz jeszcze tego plasticzaka myszyninposible :))

:
tomaliusz, moja 5 jest duuuuuuużo ładniejsza od Twojej. Dlatego mogę Ci sprzedać żebyś miał w końcu ładny zegarek. :P
A plasticzak niczego nie udaje. Jest poprostu niezniszczalny w przeciwieństwie do tych naszpikowanych czujnikami nowych G. Które powstają tylko i wyłącznie dla zakompleksionych chłopców. :złośliwiec: :D :D :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06,
Zdanie o tych G to napisz w odpowiednim dziale lub najlepiej na kizi w podforum miłośników G :złośliwiec: :D
A nad cyganem się zastanowię jeśli to rzeczywiście pu będzie :twisted: :))
A tak wogle to ten Twój plasticzak podobał mi się za szczynioka ;)

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2016-09-26, 22:08, w całości zmieniany 1 raz
:
tomaliusz napisał/a:
Dorian06,
Zdanie o tych G to napisz w odpowiednim dziale lub najlepiej na kizi w podforum miłośników G :złośliwiec: :D
...

Tak zrobię. :))
A w plastikaczu jedyny mi nus to schodzące napisy od patrzenia. facepalm
I plastik trochę gorszej jakości niż w ......masterach. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
tomaliusz napisał/a:
Dorian06,
Zdanie o tych G to napisz w odpowiednim dziale lub najlepiej na kizi w podforum miłośników G :złośliwiec: :D

nie musi się wysilać cool
tu zobaczyłem hmmm i Doruś został wywalony z Załogi G :złośliwiec:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
...został wywalony z Załogi G :złośliwiec:

Nie pierwszy i nie ostatni raz. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
nie pierwszy ale ostatni :P postanowiłem być konsekwentny :P a tą boreliozą to jak czytam nie długo się nacieszyłeś

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I, nadal się cieszę. :P

[ Dodano: 2016-10-03, 17:58 ]
A tak świeci. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.