Przedmioty niezegarkowe VINTAGE
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

diver
[Usunięty]
:
miałem tam szkolenia, jako mały chłopiec zwiedzałem i byłem pod wrażeniem windy,
no cóż przecież w latach 80 taki dowcip krążył: dlaczego Warszawa jest taka ładna z pałacu Kultury- bo Pałacu nie widać- to jest pokłosie tego samego zła - nie chce mnie się gadać hmmm

:


Za fryko:
http://longfiles.com/b3lv...5-1994.pdf.html


G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Rower w pełnym komplecie: doszły troki regulaminowe bagażnika (replika), sakwa (replika) oraz oryginalna czarna pompka.







:
rower odpicowany regulaminowo pifko 100% jak oryginał cool

w dziale vintage masz ankietę: wojaczki. Zapraszamy!

Ostatnio zmieniony przez Maras 2016-08-31, 13:22, w całości zmieniany 1 raz
diver
[Usunięty]
:
regulaminowo to jeszcze opony powinny być napastowane ;)
co do sakwy to ona naj... kłuje w oczy bo materiał nie ten i widać z daleka, może poszukaj jakiejś raportówki starej, no starej skóry,
bez urazy tylko uwagi swoje napisałem,
rower pikny pifko

:
mike87 napisał/a:
Rower w pełnym komplecie: doszły troki regulaminowe bagażnika (replika), sakwa (replika) oraz oryginalna czarna pompka.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Po kapitulacji a nie w komplecie: regulaminowo ta kista powinna wyglądać minimum tak:



:)

A tak serio: dobra robota.




G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że to podróżny zestaw zniewieściałego eleganta ;)

Tylko ten butter i mustard... ;)

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Nigdy nie pracowałem jako zniewieściały elegant, więc nie mam takich konotacji. Jako miłośnikowi twardego życia i żołnierskiej prostoty flaszki w rafii kojarzą się raczej z dobrą brandy cool
A w razie fochów ze strony purystów zawsze można powiedzieć, że rowerek został przystosowany przez SOE dla brytyjskiego agenta z wyższych sfer :D



Gburchill.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Brat mego dziadka był fryzjerem i miał bardzo podobne butelki zaopatrzone w stosowną "gruchę" do rozpylania - trochę rześmy mu z kuzynami wypsikali... ;)

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
diver
[Usunięty]
:
każdy zauważa to co lubi, z przykrością informuję iż dwie flasze - takie około 0,7 zauważyłem
ja tam spyrytu bym nalał bo wiadomo do odkażania, a jeszcze dwa pojemniki na zacną 70% łychę- chyba kiedyś nie było słabszej?
i ten zestaw chirurga hmmm

:
W okolicy mam wiele miejsc plenerowych do robienia ciekawych zdjęć trupka, a oto z dzisiejszej wyprawy:








Co do samej faktury materiału z którego została wykonana sakwa nie zaprzeczam że powinna być inna (barankowa), ale i tak podziwiam włożoną pracę kolegi który wykonał mi ją na zamówienie :)

:
....dobra robota cool

:
mike87, pifko

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
A ja znalazłem coś takiego:





Ręczna lutownica z lat 60. Sądząc po wykonaniu i rozmiarze rękojeści jakiegoś enerdowskiego zestawu dla dzieci.



G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Miałem taką, dostałem w zestawie na jakiegoś "mikołaja" chyba. Z narzędzi został mi chyba tylko wkrętak - mały i od biedy nadawał się np. do kostek elektrycznych. A reszty nawet nie pamiętam...

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.