Okazje cenowe - warte uwagi
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Wiem, do tego wysyłka za 50 zielonych- dlatego to się generalnie opłaca przy dużych znizkach i kilku kupujacych ;)

[ Dodano: 2016-07-22, 09:50 ]
Tak, do tego droga wysyłka (50$)- dlatego opłaca sie brać w kilka osób.

:
No pewne raczej :) ja rozważyłbym T-1000 z czerwonym bezelem.

Non serviam.
:
debug srebug :twisted:

barteq_m, ja też bym rozwazył, ale właśnie kupiłem co innego z czerwonym i mam juz jedno DB a staram się nie dublować ;)
Niemniej na drabinkę w rozmiarze 24mm reflektuje i chetnie dołącze się do ewentualnego zamówienia...

:
Jarek - to jak się zdecyduje, to dam ci znać. Ten szip za 50 baksów wystarczy? Bo mają tam opcję na wschodnią Europę za 75 i nie wiem jak nas traktują :) .

Non serviam.
:
Starczy za 50, sam robiłem już taki zakup ;) tylko jeszcze przynajmniej jedna osoba by sie przydała.

:
A do kiedy to prom o? Ja to chyba już jestem zdecydowany. :)

Non serviam.
:
Ale co Wy chcecie w końcu brać z DB?
Nie ma raczej pasków z czerwonym bezelem hmmm :D ;)

:
Z_bych, ale zegarki są, a kod jest na wszystko :))

barteq_m, nie znalazłem do kiedy. Niemniej jak dla mnie to potrzeba jeszcze co najmniej jednej, a najlepiej dwóch osób zeby zminimalizowac koszt wysyłki- bo 30$ za pasek + 25$ za wysyłkę + opłaty to kiepski interes....

EDIT: Bartek, zajrzyj do tematu o nowych modelach DB, Marcin też już coś ogarnia chyba ;)

Ostatnio zmieniony przez Machu 2016-07-22, 21:11, w całości zmieniany 1 raz
:
Machu, robimy to przez Marcina, nie? Jak co to jestem rownież zainteresowany i zgłosiłem sie do niego pifko

:
Machu, pw

Skate or die!
:
johnny_b2, ja będe zamawiał przez Marcina bo przy samych paskach tak wyjdzie najtaniej - tylko sie w sprawie koloru muszę zdecydować ;)

:
Machu, rzeczywiście Marcin temat ogarnia :)) pifko

Non serviam.
:
Na Jomashop wysyp Seiko 5 w ciekawych cench.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
arek314, jak z wysyłką od nich? Zawsze kurier?
zdrawki

Dżentelmen z bardzo cienkim czubkiem.
:
Tu się koledzy muszą wypowiedzieć, nie kupowałem nigdy u nich.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.