Czas na forumowca 2016/17
Odpowiedz do tematu

:
Niech będzie łomega...............a Żabę kupię jak wygram w totka ;) ................i czachę od Fiony

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
satanic666 napisał/a:
Tylko pozostaje render zrobić :)) :D

Proszę :) Osobiście Szprot do mnie nie przemawia :)

Ostatnio zmieniony przez arti01 2016-07-24, 11:39, w całości zmieniany 1 raz
--
aRTI01
:
arti01 napisał/a:
satanic666 napisał/a:
Tylko pozostaje render zrobić :)) :D

Proszę :) Osobiście Szprot do mnie nie przemawia :)
Obrazek


:D

:
arti01 napisał/a:
satanic666 napisał/a:
Tylko pozostaje render zrobić :)) :D

Proszę :) Osobiście Szprot do mnie nie przemawia :)
Obrazek


Biore trzy! :))

:
arti01,
Koperta bez uszu miała być :twisted:

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sebastian napisał/a:
arti01,
Koperta bez uszu miała być :twisted:

To może zlikwiduję jak projekt zyska akceptację :D

--
aRTI01
:
Można takiego zalać olejem ze szprotów będzie jak Sinn UX :D

:
arti01, biorę TRZY!
SUPER!

[ Dodano: 2016-07-24, 20:44 ]
Uprzejmie proszę tylko, żeby był szerszy niż wyższy, będzie pasował do większości braci forumowej :))

:
Wszystkim zainteresowanym gazomierzem proponuję odwiedzić post „Lem”, gdzie nie tak dawno (niestety krótko) trwała dyskusja nad takim zegarkiem. Było tam kilka moich skromnych wpisów i zachęta do rozwijania tematu :) . Ponieważ zdjęcia z tamtego postu zostały skasowane, zamieszczam je ponownie tutaj.

















Myślę, że idea kwarcu byłaby tu odpowiednia. Ze względu na sposób działania mechanizmu i cenę oczywiście :)) .

wierzę w gazomierze
:
czasoMierzej, zacnie wygląda. Tylko czy kolegów kwarc nie będzie w nadgarstek parzył?

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Trudno o mechanika ze skaczącymi wskazaniami hmmm . Te poruszające się płynnie jakoś do mnie nie przemawiają i są mało czytelne :( . A kwarcowych gazomierzy jest chyba niewiele jeśli w ogóle są ;) .

wierzę w gazomierze
:
Szanowni Producenci mówili że do ogarnięcia. W sumie na podstawie mechanizmu użytego w Sosabowskim może by się jeszcze reserwę chodu udało dorzucić. Auto wywalić coby koperta cieńsza była i będzie pięknie cool
Patent z tekstem na tarczy minut rewelacyjny, projekt przedni. Może jakaś ankieta w takim razie, albo inny sprawdzian zainteresowania?

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
czasoMierzej napisał/a:
[...]A kwarcowych gazomierzy jest chyba niewiele jeśli w ogóle są ;) .


Jak nie ma jak sa.
Ja mam takiego:



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Rozmawialiśmy ostatnio z Zinajda i też mamy pewien pomysł na Lem Eden, nawiązujący trochę do Edenu właśnie... Ale to na razie takie luźne przemyślenia. Sosabowski mi przyszedł na myśl również, ale przez to, że on ma moduł GTM.

Ostatnio zmieniony przez arti01 2016-07-27, 17:39, w całości zmieniany 1 raz
--
aRTI01
:
Mniam mniam ta tarcza IMHO odpowiada mi bardzo - napisy po polsku to konieczność.
Rewelacja. Ja też wolałbym mechanika do tego z rezerwą ale z rozsądku finansowego kwarc też podejdzie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.