Czas na forumowca 2016/17
Odpowiedz do tematu

:
O, skacząca godzina to tyz jest fajny pomysł pifko

Ale ja osobiście to bym jednak wolał jakis projekt tak od A do Z, bez pospiechu, bez wykorzystywania gotowych kopert... pośpiech to wskazany jest przy innych czynnościach, zegarek forumowy to powinno być coś urywającego ;) :popcorn:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Tylko czy regulator ze skaczącą sekundą można zrobić dobrze w ludzkich 40mm?

[ Dodano: 2016-06-21, 18:27 ]

Może taki mod na jakimś sprawdzonym chrono.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
:popcorn:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
goTomek, możesz zostać moim ręcznikiem prasowym, czy jak tam się ony nazywa :)) pifko

:
Ja tam bym wolał coś ze skalą projektu liczoną w miesiącach, a nie jakieś Żaby co rok chyba hibernowały,bo jak byk 2015 na deklu jest :D

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Ja tam Z_bysiu otwarty jestem na nowe wyzwania, kwestia odpowiedniej gratyfikacji :))
Chociaż akurat do roli ręcznika to bym wyautsorsował jakiegoś bardziej sierściastego osobnika :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Tomuś za to wyjałcośtam masz u mnię pełny etat! Nie tylko w roli ręcznika, ale nawet odpisującego na listy od fanów :D
A o gratyfikacji mowy nie ma! Nie wezmnę od Ciebie choćby symbolicznej złotówki :)) pifko

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2016-06-23, 15:47, w całości zmieniany 2 razy
:
Wiem, ze dopiero co był nurek, ale może coś takiego w stylu Haliosa. Okrągły diver bez uszu:



Poza nieprodukowanym już Haliosem i Tunczykami nie ma podobnych zegarkow na rynku :popcorn:

:
Zelos jest

Skate or die!
:
Ale to nie diver :))

:
muchacho_ napisał/a:
Wiem, ze dopiero co był nurek, ale może coś takiego w stylu Haliosa. Okrągły diver bez uszu:

Obrazek

Poza nieprodukowanym już Haliosem i Tunczykami nie ma podobnych zegarkow na rynku :popcorn:


To, to, to! Lub też w istocie zhomarzyć jakoś ciekawie tuńczyka :))

"Postepuj zawsze właściwie. Da to satysfakcję kilku ludziom, a resztę zadziwi".
:
A ja Wam powiem, że żałuję że się wycofałem z Żabola.Tym razem nie popełnię tego błędu.Także czekam na finalne decyzje z niecierpliwością.....aczkolwiek forumowy gazomierz mnie się marzy :D

Gazomierz na forumowca
:
Jest na bazarku jeden, jeszcze możesz się załapać.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
muchacho_ napisał/a:
Wiem, ze dopiero co był nurek, ale może coś takiego w stylu Haliosa. Okrągły diver bez uszu:

Obrazek

Poza nieprodukowanym już Haliosem i Tunczykami nie ma podobnych zegarkow na rynku :popcorn:


Tylko z adapterami w opcji :))

:
Zróbmy cos wyjatkowego, nietuzinkowego :)

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.