Kajdan tytanowy do PRW-2500
Odpowiedz do tematu

:
Wrzuć zdjęcie dywanu, będziemy szukać drugiej :))

:
jaro19591 napisał/a:
Wrzuć zdjęcie dywanu, będziemy szukać drugiej :))




:
No, salon masz spoko :))

:
Jedną widzę :))

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
To juz nie jest smieszne , to nie moj zegar , mialem srocic tylko kajdan ( mowie nie raz sie to robiło ) i dupa

diver
[Usunięty]
:
skoro jedną znalazłeś hmmm to znajdziesz jeszcze jedną :)) szukaj szukaj (choć to bardziej do piesa pasuje ...) ;)

:
diverofobia napisał/a:
skoro jedną znalazłeś hmmm to znajdziesz jeszcze jedną :)) szukaj szukaj (choć to bardziej do piesa pasuje ...) ;)


Nie znalazłem juz wiecej , i co ona siedzi jako jedna na srodku ogniwa ? nie jak w monterowskiej branzie dwa po bokach ?

diver
[Usunięty]
:
revolta napisał/a:
diverofobia napisał/a:
skoro jedną znalazłeś hmmm to znajdziesz jeszcze jedną :)) szukaj szukaj (choć to bardziej do piesa pasuje ...) ;)


Nie znalazłem juz wiecej , i co ona siedzi jako jedna na srodku ogniwa ? nie jak w monterowskiej branzie dwa po bokach ?


no Tissot, Adriatica może PRW ( tego nie wiem)tak z reguły ma że środkowa część ogniwa ma tulejkę, a omesia raczej ma 2,z reguły na pinie jest rowek lub dwa- i to właśnie ma pasować do zawalcowań (rowków) w tulejce- pisałem Ci popatrz na pin , tego niestety magnes nie bierze bo byś sobie mógł ułatwić zadanie- napisz/ zadzwoń do producenta może nie będzie drogo, albo zrób jak pisałem ;) daj fotkę i średnicę pina to może coś znajdę - ale nie obiecuję bo ja z reguły dokładam, a nie ujmuję- ale może coś od żonki zegarków się nada

Ostatnio zmieniony przez diver 2016-06-01, 19:51, w całości zmieniany 1 raz
:
diverofobia napisał/a:
revolta napisał/a:
diverofobia napisał/a:
skoro jedną znalazłeś hmmm to znajdziesz jeszcze jedną :)) szukaj szukaj (choć to bardziej do piesa pasuje ...) ;)


Nie znalazłem juz wiecej , i co ona siedzi jako jedna na srodku ogniwa ? nie jak w monterowskiej branzie dwa po bokach ?


no Tissot, Adriatica tak z reguły ma że środkowa część ogniwa ma tulejkę, a omesia raczej ma 2,z reguły na pinie jest rowek lub dwa- i to właśnie ma pasować do zawalcowań (rowków) w tulejce- pisałem Ci popatrz na pin , tego niestety magnes nie bierze bo byś sobie mógł ułatwić zadanie- napisz/ zadzwoń do producenta może nie będzie drogo


Napisałem wlasnie do zibi zobaczymy
wiem ze magnes nie bierze bo juz probowałem :(
ciekawe czy bedzie pasowała tulej od monstera albo orienta bo mam takie ogniwa
dopiero jutro bede mial zegar z ogniwami u siebie w domu

:
revolta, załóż rajstopę na odkurzacz i odkurzaj powinna się znaleźć :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Sądząc po wielkości dywanu - skończy w sobotę wieczorem :))

:
Tomek napisał/a:
Sądząc po wielkości dywanu - skończy w sobotę wieczorem :))



:(

diver
[Usunięty]
:
no to napisz zakończenie tej pasjonującej historii ;)

:
diverofobia napisał/a:
no to napisz zakończenie tej pasjonującej historii ;)


Przegrzebalem worek od odkurzacza i znalazlem wszystkie tuleje, zdjęcia będą ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.