Sprawdzony fachowiec z Trójmiasta
Odpowiedz do tematu

: Sprawdzony fachowiec z Trójmiasta
Witam Kumotrów.
Znajomy, znając mojego zegarkowego pi.....ca poprosił mnie o pomoc. Otóż szuka dobrego, sprawdzonego zegarmistrza do serwisu rodzinnej pamiątki - kieszonkowego H.Moser & Cie. Zegar cudny, w idealnym stanie, wręcz jak nowy! A w rodzinie znajmomka jest od roku 1895! Złota, zamykana koperta, 17 rubinowy werk. Znajomy chciałby cieszyć się tykaniem tej ślicznoty, ale ostatnie smarowanie mechanizmu było gdzieś w okolicach lat 60-tych :)) a od lat ponad trzydziestu zegarek nie jest nakręcany. Może któryś z Kumotrów zna dobrego zegarmistrza z Trójmiasta - takiego który się zna i któremu się chce :)

:
Tylko BAUM & BAUNM na Waryńskiego we Wrzeszczu

Na imię mam Grzesiek.
:
pataszon napisał/a:
Tylko BAUM & BAUNM na Waryńskiego we Wrzeszczu


Jeśli chodzi o zegary też warto tam?

Ostatnio zmieniony przez bromborek 2016-06-08, 09:43, w całości zmieniany 2 razy
Wy macie zegarki ja mam czas...
:
pataszon napisał/a:
Tylko BAUM & BAUNM na Waryńskiego we Wrzeszczu



BTW mieliśmy tam kiedyś swojego człowieka, Norberta. Czy coś ci o nim wiadomo?



Gbu.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Norbert Żukowski
Zegarmistrz Galeria Przymorze ul.Obrońców Wybrzeża 1

:
Dzięki, Sylwku. Nie pamiętałem nazwiska.
A zakładzicho ma "odpowiedzialne", nie ma to tamto: czyszczarka, tokarka... :)


G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Norbert się bardziej na Kizi udziela, ale jak czytam jego posty to widać że zna się na robocie ...bo wie co pisze :))

:
Wielkie dzięki Kolegom. Namiary przekazałem właścicielowi zegarka, z pewnością skorzysta.

:
Svedos napisał/a:
Norbert się bardziej na Kizi udziela, ale jak czytam jego posty to widać że zna się na robocie ...bo wie co pisze :))


Znać się zna ale od Baumów nie jest lepszy ale za to 3 razy droższy i do tego mnie 3 razy potraktował po chamsku. Jak widzi, że ktoś się zna i nie daje się przyciąć to daje mu terminy typu 4-5 tygodni.

Ja Norberta nie polecam.

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.