CITIZEN- nowosci
Odpowiedz do tematu

:
Dla mnie kozak.


http://www.dutyfreeisland...ire-japan-watch

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Dla mnie kozak.

Brzydal to to nie jest .. :))


:
No nieglupi :popcorn:

:
Citizen kupił Frederique Constantin group.
ZakuP umożliwi używanie ciekawszych werków, inhouse, w serii campanola.
Także doświadczenie w smart watchach się przyda.
FC zostanie osobnym brandem ale bedzie miało lepszą dystrybucję.
Zarząd zostaje jeszcze przez 5 lat. To bardzo ciekawy news, zobaczymy co będzie...

Skate or die!
:
Też czytałem. I mam nadzieję, że to tylko na dobre wyjdzie obu firmom. Patrząc np. na Bulovę powinno być bardzo ok.

:
Tomek, Zegarek bez wątpliwości markowy, wyjątkowo okazały i w dodatku w pełni ekologiczny... :shock:
Czegóż więcej można chcieć, no może niższej ceny... hmmm

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Robią wrażenie. I do tego bardzo ładne. Cena jak zwykle póki co trochę chora, ale może kiedyś spadnie :))

[ Dodano: 2016-12-28, 21:00 ]
W zamierzchłych, słusznie minionych czasach (jakoś tak koło roku 2000-2002), kiedy z przyczyn obiektywnych zostałem na czas jakiś jednozegarkowcem, miałem paper watcha. Zwał się Timemaster. Kwarc trzywskazówkowy. Miał też niewiele więcej niż 3 mm. Ale to był zwykły kwarc a nie eco-drive

:
tylko ze imo to taka trochę praca konceptualna hmmm
potrafimy i umiemy zrobić zegarek o grubości 2,98 mm i ten miś stanowi odpowiedź dla niedowiarków itd.
jaki jest sens noszenia zegarka w którym pasek jest pewnie grubszy od samego zegarka hmmm

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2017-01-02, 20:42, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I, taki sam jak posiadanie kilkudziesięciu, kilkuset zegarków. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Ratler Wściekły I, taki sam jak posiadanie kilkudziesięciu, kilkuset zegarków. ;)
:D pifko

:
Nie wiem, czy były pokazywane.
Zegarki pokazane na targach w Bazylei 2009. Nie wiem czy to koncepty, czy weszły do produkcji, mnie wywaliły z kapciuszków :shock:











Nic więcej nie wiem oprócz tego, że się chyba znów zakochałem :))

:
Zajebiaszcze! :shock:
Szklana subtarczka, indeksy na sztorc ... :shock: :shock: :shock:

tylko się zastanawiam, na co ta rezerwa - bo wyglądają na bakterię...
Może to solar i poziom naładowania?
2 ostatnie wypasione są!

Skate or die!
:
Nie wiem jeszcze co to, skąd to i za ile to...
Ale wszczynam śledztwo :))

:
A Wy obaj tak serio, czy sobie jaja robicie ? :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.