Nowe modele od DEEP BLUE
Odpowiedz do tematu

:
Tego DayNight Rescue Auto T100 z miłą chęcią bym przytulił :-) , ofc w czarnej opcji :-) .

ps. o ironio powiedziałem sobie wcześniej , że jeśli kupie kiedyś jeszcze DB to musi być z mechanizmem ety, albo musi mieć coś wyjątkowego jak deepmaster :-) , a i zapomniałbym marzy mi się DB ze wskaźnikiem naciągu.

Ostatnio zmieniony przez floyd 2016-04-24, 14:31, w całości zmieniany 3 razy
:
W DayNight Rescue Auto T100 koronka jakoś mi się gryzie z całością,powinna być jak w Deep Star 1000.

:
Dla mnie bomba pifko
Chyba muszę wyprzedaż jakąś zrobić i zbierać budżet. hmmm

:
Coś na stronie producenta znikła wersja czarna :( tzn. rescue auto t-100 :( , chyba spodobał się ten model.

Choose Life.
:
Chciałbym skomentować jakieś klasyczne zegareczki, a gdzie nie zajrzę na World Wide Watches, to prawie same diverki... hmmm
Rozumiem, że czas wakacyjnych wyjazdów się zbliża, ale nie chce mi się wierzyć, że aż tylu Kumotrów oddaje się niepowstrzymanej pasji swobodnego nurkowania... :złośliwiec:

I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner napisał/a:
Chciałbym skomentować jakieś klasyczne zegareczki, a gdzie nie zajrzę na World Wide Watches, to prawie same diverki... hmmm
Rozumiem, że czas wakacyjnych wyjazdów się zbliża, ale nie chce mi się wierzyć, że aż tylu Kumotrów oddaje się niepowstrzymanej pasji swobodnego nurkowania... :złośliwiec:


Myślę, że ten typ zegarków najbardziej przypadł do gustu większości klienteli, zresztą co tu dużo pisać wystarczy na nie popatrzyć, prezentują się wybornie :)) .

Ostatnio zmieniony przez floyd 2016-05-31, 17:38, w całości zmieniany 1 raz
:
Nowe Deep Blue http://oceanictime.blogsp...1000m-auto.html


:
Już były pokazywane ;)

Jak dla mnie ok, wreszcie zrobili automat w kopercie z normalnymi uszami :))

:
Machu napisał/a:
Już były pokazywane ;)

Jak dla mnie ok, wreszcie zrobili automat w kopercie z normalnymi uszami :))


W dodatku cena specjalna z okazji dnia OJCA pifko

:
Koperta solidna, ale nie nadmiernie masywna, bezel stonowany i niezbyt się "narzucający", tarcza z wyraźnymi indeksami, aż nadto czytelna, wskazówki dobrze widoczne, a minutowa to aż nazbyt... :)
Tylko ten silikonowy, jak mniemam pasek, cokolwiek mnie niepasujący do reszty... cool

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Machu napisał/a:
Już były pokazywane ;)

Jak dla mnie ok, wreszcie zrobili automat w kopercie z normalnymi uszami :))


W zasadzie to nie jest nowy model, jedyna roznica to nowy bezel z podzialka 1/4, no i automat :)

Ostatnio zmieniony przez MarcinDB 2016-06-23, 18:16, w całości zmieniany 1 raz
:
:shock:



W sumie... parametry ciekawsze niż w SKX'ie bo 44mm, szafir, NH36, 300m, a cena w promocji to jakieś $150 hmmm

[ Dodano: Pią Lip 22, 2016 14:13 ]
No i są też takie cuda...






YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
:shock: osz w mordę... i jakby bransoleta do tego była :popcorn:

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Wow!
Marcin PW.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Daito napisał/a:
i jakby bransoleta do tego była :popcorn:


Jest - tyle, że za 89 dolców, ale chyba na to też promocja jest hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.