Nowe "rosyjskie i radzieckie " nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Enkil - ale żes noworusów nalupił? I to w ładnym stanie a to już zupełnie Ci do kolekcji nie będzie pasować :))
Gratuluję pifko pifko pifko

A ta Rakieta z wieżą to co to jest? pierwsze widzę.

Big 0 i Mołnia super pifko

Pozdrawiam Roman
:
roman7000 napisał/a:
Enkil - ale żes noworusów nalupił? I to w ładnym stanie a to już zupełnie Ci do kolekcji nie będzie pasować :))
Gratuluję pifko pifko pifko

A ta Rakieta z wieżą to co to jest? pierwsze widzę.

Big 0 i Mołnia super pifko

Tą wieżę ktoś już kiedyś opisywał i pokazywał, ale teraz nie mogę znaleźć, kupiłem 20 zegarków żeby ją zdobyć, bo była w komplecie z innymi, głównie ze złomem..

Cytat:
Moje wszystkie ruskie są droższe niż moje wszystkie szwajcary :D
:

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Piękności pifko

Skoro nie stać na rolexa ,
będziem nosić pierdzielexa
:)
:
Yaku super Amfibia pifko

:
Te mankamenty tarczy tylko dodają jej uroku ;)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Jakby chcieli to zrobić, nie udałoby się :)


G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Yakovlev napisał/a:
Te mankamenty tarczy tylko dodają jej uroku ;)


Anooo, im dalej od czarnej dziury w środku tarczy>tym mniej pomarszczona czasoprzestrzeń.

Ostatnie nabytki hurtowo: pobieda i poljot oryginalne stany, pozostałe każdy leciutko zmodowany w granicach oryginalnych projektów.


Zegarki * Rower * Radio
:
wiśniowy Wostok i Sekonda mniamuśne pifko nie chcesz sprzedać? :złośliwiec:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Wow łyknąłbym wszystkie :)) :))

:
Precyzyjny cudo, mógłbym mieć ;)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Mzeg napisał/a:
Ostatnie nabytki hurtowo

Tych to przynajmniej nie wstyd pokazać.
Gratki nabytków pifko

Normalność, to indywidualne postrzeganie rzeczywistości.
:
wszystkie super,ale najciekawszy poljot,koperta,koronka i prawdopodobnie tarcza ze wskazówkami są wyprodukowane przez ruhle (a nawet jest taka możliwość że koperta jest zachodnioniemiecka :D )

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran napisał/a:
wszystkie super,ale najciekawszy poljot,koperta,koronka i prawdopodobnie tarcza ze wskazówkami są wyprodukowane przez ruhle (a nawet jest taka możliwość że koperta jest zachodnioniemiecka :D )


Poprosimy o źródło tej ruhlowej hipotezy. Do tej pory kojarzyłem poprawnie, że poljoty w stalowych kopertach 33mm z napisem na deklu "foreign" to wersje eksportowe głównie do UK.

Podejrzewałem przy tym, że potrafili w stalówkach już coś sami w 1MWF wystrugać, a że materiał drogi to stąd tylko rentowny export. A tu masz - ruhla...albo szwajcarzy http://forums.watchuseek....-1052292-2.html

Ostatnio zmieniony przez Mzeg 2016-05-23, 20:09, w całości zmieniany 1 raz
Zegarki * Rower * Radio
:
kolekcjonuję niemieckie zegarki,osobliwie stalowe ruhle,tak że widzę podobieństwa.tutaj jest koperta,koronka i wskazówki

wiadomo że ruscy z ruhlą współpracowali,wszystkie małe damki ruhli mają werk radzieckiej produkcji.no wisienka na torcie,mam takiego dosyć rzadkiego eksportowego poljota w bardzo skomplikowanej,złoconej kopercie.na kopercie są bardzo dziwne punce,przez wiele lat zachodziłem w głowę co to może być,aż na niemieckim forum znalazłem ruhlę z dokładnie takimi puncami.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.