A może by tak "uniwersalny" nuras za ok 3 tysie.
Odpowiedz do tematu

: A może by tak "uniwersalny" nuras za ok 3 tysie.
Tak myślę, Seiko bym oddał, Borealisa sprzedał i coś kupił... Tylko co? hmmm

Pierwsza myśl:



https://youtu.be/m4i7jDamnno?t=6m2s

Warto? Nie warto? Sam nie wiem... Może poczekać, dozbierać do czegoś lepszego. Miałem brać jeszcze jednego Borealisa w tym rok, cena ~2 tysie. To razem by było 5 na nurka. Czekać? Nie czekać? hmmm :/ Z drugiej strony, na wakację jadę za 1,5 miesiąca, coś do wody by się przydało :)) No ale z trzeciej strony - jakiś kolorowy g-shock za kilka stówek, a tu poczekać, pozbierać, kupić, może pocieszy dłużej? Radźcie pifko

Ostatnio zmieniony przez Iks 2016-04-28, 21:52, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Pierwsza myśl:


facepalm facepalm

Iks napisał/a:
Może poczekać, dozbierać

MarineMastera sobie Osoba kupi :-)

:
Santino napisał/a:

MarineMastera sobie Osoba kupi :-)


No właśnie niespecjalnie mi leżał, musiałbym jeszcze raz przymierzyć hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Za dwa tygodnie - w Pabianicach będzie okazja.
Możesz całe dwa dni nosić ;-)
cool

:
Iks, ten Squale to imo niegłupi - pepsi z białą tarczą jako 'wakacyjniak' będzie w sam raz, poza tym Ty chyba zawsze lubiłeś rolkowe klimaty...a jako alternatywę może jeszcze taki Stenek hmmm :arrow: http://steinhart-zegarki....E-DUAL-TIME/172

:
Iks, bierz to Squale to fajny zegarek. Wiem bo mam :)) . Jest dosyć uniwersalny i ostatnio najczęściej gości na nadgarstku (coś jest w tych "rolexowatych"). Czarnych "nurków" bez liku a taki jednak jest dosyć rzadko spotykany.

:
Alpina. Zupełnie inny niż to co wkleiłeś ale imo uniwersalny.
Dla mnie uniwersalny nurek to stonowany zegarek z bezelem i nadający się od biedy do koszuli.
W niejaskrawych kolorach.
Np.



Cytat:




Ostatnio zmieniony przez prezesso 2016-04-29, 00:38, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
: Re: A może by tak "uniwersalny" nuras za ok 3 tysi
Iks napisał/a:


Obrazek

https://youtu.be/m4i7jDamnno?t=6m2s



Łukasz, żartujesz, prawda? ;)

:
maciek napisał/a:
Łukasz, żartujesz, prawda? ;)


Zmęczony jestem. :)) Jeszcze taki się przypomniał...



Gdzie to teraz można w miarę normalnie kupić i za ile :popcorn: Kolor w sumie obojętny.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
maciek napisał/a:
Łukasz, żartujesz, prawda? ;)


Zmęczony jestem. :)) Jeszcze taki się przypomniał...

Obrazek

Gdzie to teraz można w miarę normalnie kupić i za ile :popcorn: Kolor w sumie obojętny.


To już duuużo lepiej!
Tylko on spory jest - wiesz?

:
No wiem, obie wersje kolorystyczne przeszły przez moje ręce, dobrze się składa, że ja też jestem spory :))





Najlepsze jest to, że wyjdzie na to, że mój egzemplarz będzie najdroższy z tych które zamawiałem :głową w mur: :)) Na szczęście uważam, że dalej warto.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Przypominam tylko, że nie lubisz niebieskich zegarków... :))

:
Jak dla mnie jeśli Squale to tylko ten :))



:
W budżecie do 3 k pln to Fortis Marinemaster jest bardzo uniwersalny :))

Obecnie mam takiego białego z niebieską sekundą full lume, miałem czarnego i białego z nakładanymi indexami...miałem tez ze 2-3 rodzaje chrono ale to trochę więcej $$
Ogólnie polecam.

Jak by było można zwiększyć budżet do 5-6 k pln to Sylwek wyżej pisał o pewnym Seiko ;)


World Wide Watches
:
pasti napisał/a:
Obecnie mam takiego białego z niebieską sekundą full lume, miałem czarnego i białego z nakładanymi indexami...miałem tez ze 2-3 rodzaje chrono ale to trochę więcej $$
Ogólnie polecam.


Ten Twój biały to jest fajoski - podoba mi się :oops: Myślałem, że to znacznie większe pieniądze hmmm :/

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.