Viadrus Fluvius
Odpowiedz do tematu

:
Przepraszam że mnie nie było ale z powodu tarcz cały projekt się trochę opóźnił...

Nie wyszły jak zakładałem w VF...

:
Aby do przodu! Mnie najbardziej interesują jak będą wyglądały ( cięte laserowo czy fototrawione ?- ciężko po tych fotach zadecydować) tarcze. A jak są tarcze malowane w zagłębieniach? Po pomalowaniu całej tarczy zapuszczasz kolor do wgłębień i ewentualnie przecierka? A kciuki trzymam za projekt , że hej. :popcorn: Za Misia szczególnie . pifko

Ostatnio zmieniony przez artur111bartek 2015-10-31, 21:01, w całości zmieniany 4 razy
:


jeden z prototypów




[ Dodano: 2016-04-26, 21:31 ]





Maras68
[Usunięty]
:
Tarcza misia superancka,i co dalej planujesz?
Miś będzie na molni? Jaka koperta?
Jaka cena....?

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2016-04-26, 22:08, w całości zmieniany 1 raz
:
Maras68 napisał/a:
Tarcza misia superancka,i co dalej planujesz?
Miś będzie na molni? Jaka koperta?
Jaka cena....?


Miś będzie na czymś szybszym a mianowicie 28 000 bph z dokładnością +5 -10sekund

Dużo roboty przede mną... W maju i czerwcu zaproszony jestem na prelekcję, będę miał wykłady :) zobaczy jak to wszystko pójdzie...

:
A do mnie na prelekcje wpadniesz? :złośliwiec:

FORZA Robert!
RK WRT
:
Mirek, świetna jest ta pokazana tarcza, choć i prototyp ma potencjał (wygląda jak z drewna ).
pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Zapisuję się do kolejki na zakup :) . Z kim trzeba o tym pogadać?

Maras68
[Usunięty]
:
czekamy, aż Mirek określi się z ceną, i kiedy planuje ruszyć z produkcją, to pewnie jeszcze potrwa trochę :popcorn:

diver
[Usunięty]
:
na Misia się zapisuję- jako i wcześniej :złośliwiec:

Maras68
[Usunięty]
:
zapisy, zapisami - ale za mało danych na ten czas hmmm

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.