Syrena Sport
Odpowiedz do tematu

:
Jeszcze zeby logo bylo tak nakladane jak indeksy...

:
Pierwsze Syreny Sport już u klientów :-)

:
Będą jakieś inne kolory tarczy w opcji? Na przykład niebieska? :))

:
Jeszcze dwie są w przygotowaniu. Ale klasyczne ;-)

:
Będziesz na zlocie? pomacałbym....
BTW przydałoby się białe koło daty

Skate or die!
:
Seiko na razie ma srebrne i czarne. Po doświadczeniach z drukowaniem datowników w M20 na razie sobie odpuściliśmy zmiany ;-)

A kiedy zlot? Ja jak zwykle nieogarnięty jestem :-)

:
W ten łykend :złośliwiec:
Wbijaj się pifko

:
tylko nie wbijaj sie do Zgierza nono
TAM JUŻ NIE MA ZLOTU
teraz to Pabianice

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
A od 7s nie pasuje? Ale i tak ja bym chyba wybrał srebrny.
Bardzo fajne to chrono!

Przyjeżdżaj do Pabianic!

Skate or die!
:
Ostatnio nie specjalnie miałem czas na forum i fotki. Od kilku dni powrót do testów:


:
Znów te sedesy :(


G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Syrena Sport cool

:
Im częściej przeglądam zdjęcia z tym sikorem , tym bardziej mi się podoba :-) )), tylko ta cena, no nic, trzeba odkładać pieniądze wyczekując miedzy czasie ofert na bazarku :-) )).

Pozdrawiam

Choose Life.
:
Hiciory, czy jak je tam Kumotrzy nazywacie, to bardzo ciekawa propozycja dla miłośników polskiej motoryzacji, no i zegarków też... ;)
W Syrenie Sport najbardziej mi się podobają wskazówki, które coś znajomego przypominają... hmmm

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Mierzyłem w OCDC i wykonanie robi super wrażenie. Gdyby nie to, że stylistyka samochodowa mnie nie grzeje byłby następny cel.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.