Moje II
Odpowiedz do tematu

:
A czemu do tego fajnego masywniaka jest taka pedalska szlufka, siem ja grzecznie pytam?!?!?




On jest na juchciku, czy skórka taka grubsza?

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
blerva, wklej fote przez bo forum nie cytuję.
Robciu szlufka akuratnie, pasek szeroki ale na małą rączkę ;) i tak, to sama skóra, bez spodu.

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555, widać, że dla agarona :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Prorok jakiś, czy cuś?!

FORZA Robert!
RK WRT
:
:facepalm:
No dajcie Panie spokój :D

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
nick555 napisał/a:
Prorok jakiś, czy cuś?!


Mierzyłem w Zgierzu zegarek Rafała i mi chyba dziurek brakowało więc się domyśliłem :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
patrz łosiu ile profesjonalisty biorą za skórzany pasek nato cool
Coming from Longines and being ETA-powered, the Longines Heritage Military COSD is attractively priced from US$1700 on the nato strap or $1900 on a black leather strap. With a casual nato-happy style, wearable proportions, a reliable movement, and some military history for good measure, the Longines Heritage Military COSD looks like a winning formula from Longines.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Przemek, od teraz Rafała kasować profesjonalnie cool
Sam się doprasza :twisted:

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sebastian napisał/a:
Sam się doprasza :twisted:

tak jak Ty o spotkanie z taboretem :twisted:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
Sebastian napisał/a:
Sam się doprasza :twisted:

tak jak Ty o spotkanie z taboretem :twisted:


Nie sięgniesz :P

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Stanie na taborecie i obszczeka ;-)

:
Ogólnie to ceny pewnie lekko wzrosnąć muszą, bo kalkulację ostatnio robiłem i tak sobie to wychodzi, jakbym chciał to traktować priorytetowo. Ale oczywiście nie będzie to przeskok że złotówkę na dolary ;) poza tym większość to starzy klienci, zboki paskowe, patrz na tych trzech powyżej ;) No jak im podnieść cenę, no jak ;) Gratisy wręcz trzeba dawać...

FORZA Robert!
RK WRT
:
Dzięki Przemek pifko Ekstra jest :)


YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
O żesz w morde :shock: to takie materiałowe fajne też się da? Super pasek!

Ostatnio zmieniony przez carpetmonster 2016-04-28, 19:17, w całości zmieniany 1 raz
:
Iks, będzie w cenie z zegarkiem :twisted:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.