SEIKO SKX007 - czy jego legenda jest nadal żywa?
Odpowiedz do tematu

:
Odkopię na chwilę - gdzie mogę znaleźć w przyzwoitej cenie SKX007 na bransolecie?
Przejrzałem kilka sklepów i jak nie out of stock to cena z kosmosu

Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.
:
Skończyli produkcję - dlatego. Ja zrezygnowałem, może wypłynie na bazarku, może w którymś sklepie (009 chyba leży jeszcze na MWH we w miarę dobrej cenie, ale kolorystycznie to jest dramat :głową w mur: ) a pewnie za rok-dwa pokażą następcę na 4r36. Znaczy fajnie by było jakby pokazali.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Skończyli produkcję - dlatego. Ja zrezygnowałem, może wypłynie na bazarku, może w którymś sklepie (009 chyba leży jeszcze na MWH we w miarę dobrej cenie, ale kolorystycznie to jest dramat :głową w mur: ) a pewnie za rok-dwa pokażą następcę na 4r36. Znaczy fajnie by było jakby pokazali.


Podobno nie skonczyli, ale ograniczyli produkcje. Tak ponoc mowili przedstawiciele Seiko na Baselworld.

:
Skończyli produkcję - dlatego. Ja zrezygnowałem, może wypłynie na bazarku, może w którymś sklepie (009 chyba leży jeszcze na MWH we w miarę dobrej cenie, ale kolorystycznie to jest dramat :głową w mur: ) a pewnie za rok-dwa pokażą następcę na 4r36. Znaczy fajnie by było jakby pokazali.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Też szukam, jakby ktoś znał źródło w dobrej cenie, to chętnie skorzystam :) . Myślę też o 009, ale chyba jednak 007 fajniejszy jest. 007 miałem krótko, ale musiałem oddać, bo były z nim problemy i teraz żałuję, że pozbyłem się :(

:
No to ja kupiłem rzutem na taśmę i od kilku miesięcy nie ściągam z ręki...

Wy macie zegarki ja mam czas...
:
007 zawsze warto kupić!

Jeden z najgenialniejszych zegarków jakie miałem

:
.........warto

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Ghostdog napisał/a:
007 zawsze warto kupić!

Jeden z najgenialniejszych zegarków jakie miałem


Póki jest, chociaż to była trudna miłość w moim przypadku, ale mam, trzeci już raz :))

:
jimmy napisał/a:
.........warto
[url=https://naforum.zapodaj.net/thumbs/882b30231770.jpg]Obrazek[/url]


a tam .... upić się warto ;) pifko

:
..........jeszcze jak coś dobrego dają :D ;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
a gdzie, no i za pół ceny :popcorn: facepalm
edytka -
Aha, popatrzyłem jeszcze na moje statystyki, no kiepsko jest, ale jestem czwarty,
kurde, druga edzia, no piąty jestem, kłamcą byłem, ale się poprawiam :D
hmmm między prezesami, no to może nie całkiem do D

Ostatnio zmieniony przez kopeć 2016-04-19, 19:04, w całości zmieniany 2 razy
:
Ja też szukam, bo wydaje mi się że watro...ale nikt nie chce tanio sprzedać :złośliwiec: :złośliwiec:

~ stay open minded ~
:
Kurcze ze nie kupiłem zapasiku jak SKX-y wychodziły po 500zl :(

:
Ptaku napisał/a:
Kurcze ze nie kupiłem zapasiku jak SKX-y wychodziły po 500zl :(


Kiedy były po tyla ? :wkurzony:
I gdzie można zanabyć w tejże ? :shock:

~ stay open minded ~
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.