Moje II
Odpowiedz do tematu

:
Jakiś brąz pewnie albo zgniłozielony, choć tutaj mam wątpliwości czy to już nie przesada by była.

:
Mariusz napisał/a:
zgniłozielony

Lubię przesadę ;-)

:
Jak coś to ja jeszcze nie mam paska z żaby do mania. A z chęcią mógłbym mieć ;)

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Jak Przemek dobrze skroi, to może 3 da radę z jednego kawałka zrobić... ;-)

:
Zapomnij. Z takiej skóry w życiu nie wyjdą 3 paski. Weź popatrz na wymiary, dłuższą część paska trzeba ciąć środkiem. Potrzebujesz te min. 13-14 cm, a to jest raczej duża żaba ;-)

Za to ze sprawdzonych źródeł wiem że Przemo będzie mieć niedługo sporo wężowej skóry w różnych kolorach :popcorn: ;)

:
Z jednej skóry jeden pasek, na 99%, reszta to będzie odpad raczej. Pamiętajcie że nie wszystko się nadaje do przerobienia.


Przy okazji, taki klasyk:



Testowa skórka, bardzo zacna koza. Mam nadzieję mieć większy kawałek może w kwietniu, bo świetnie wygląda i świetnie się z tym pracuje.

Ostatnio zmieniony przez nick555 2016-03-23, 22:21, w całości zmieniany 1 raz
FORZA Robert!
RK WRT
:
Musisz Przemek z Norbertem pogadać, jak on to zrobił, że z jednej zrobił jednak dwa paski ;-)

:
Może miał jakąś ropuchę giganta :D

:
Podasz mi wymiar, to Ci wszystko powiem. Żeby zrobić dwa paski 22mm potrzebuje minimum 11cm szerokości, a najlepiej więcej, plus 14-15cm (minimum) długości. Do tego dochodzą jeszcze szlufki. I to wszystko cięte jak leci, bez zwracania jakiejkolwiek uwagi na wzór, kształt, wady, itp.
A gdzie jakaś pomyłka :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
A jak tam waran się czuje?

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Santino napisał/a:
Lubię przesadę

Ja czasem też. W sumie nie widzę specjalnych przeciwwskazań żeby kupić dwie żabie skóry hmmm

:
Thomas666 napisał/a:
A jak tam waran się czuje?

Nie ma skóry na razie.

FORZA Robert!
RK WRT
:
No podoba siem mnie ta koza, tylko se Osoba poprawi lineczkę bo dwa razy jest https...


Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:



FORZA Robert!
RK WRT
:
Cześć.
Chciałem zapytać o ten pasek poniżej, jakie wymiary(szerokość i grubość).

nick555 napisał/a:


Obrazek

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.