G. Gerlach CWS T1
Odpowiedz do tematu

:
To nie Alpina, tu musi być czytelnie ;)

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Myśleliśmy jeszcze o białej lub platynowej/srebrnej. Zanim się projekt wykokosi, to pewnie dojrzejemy do tej koncepcji.

:
Dekielek :))


:
Zacnie wygląda cool

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
No to teraz mamy dwa dekle

Mojego autorstwa po korekcie



Dekielek narysowany przez Erolka



No i mam dylemat bo oba mi się podobają :))

Maras68
[Usunięty]
:
Svedos - zdolniacha :!: cool pifko

:
Maras68, ten drugi narysował Erolek i raczej ten trafi do wersji produkcyjnej.
Zresztą Eryk jest autorem całego projektu T-1

Maras68
[Usunięty]
:
szacun dla całej ekipy za pomysły pifko

:
Eryka chyba fajniejszy.










saPPhire ;)

Skate or die!
:
A koronka będzie zakręcana czy nie będzie? Swego czasu pytałem o to samo odnośnie Sokoła. Nie było jednak żadnej odpowiedzi :( . Projekt wygląda naprawdę nieźle. Duże logo GG "ma prezencję" :)) . Mogłoby być nakładane jak indeksy lub uwypuklone w inny sposób (wytłoczka?). Oczywiście da się dołożyć napis "WYPRODUKOWANO W POLSCE". Kształt koronki chyba lepszy z pierwszej wersji. A może szlif zrobić mniej gęsty?

Ostatnio zmieniony przez czasoMierzej 2016-03-21, 11:22, w całości zmieniany 1 raz
wierzę w gazomierze
:
Koronka nie bedzie zakrecana - tak jak w Sokole i w Zubrze.

Po pierwsze - przy WR 100 rzecz zupelnie niepotrzebna.
Po drugie - wieksze WR przy sportowo-eleganckim zegarku: j.w.
Po trzecie - przy zegarku nakrecanym manualnie (to nie jest automat), zakrecana koronka to tylko klopot.

Logo jest projektowane jako nakladane - tak jak indeksy. Co sie z tego urodzi w produkcji to juz inna bajka.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
To świetnie! Na takie odpowiedzi czekałem :) . Będę kibicował projektowi pifko !

wierzę w gazomierze
:
O, jakie to ładne pifko

:
.. i unisex, no sama powiedz że mam rację ... ?
;)

:
Ładny... jak wyjdzie tak jak na renderach to sobie kupię.
Drugi dekielek podoba mi się bardziej.

Kuba
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.