sumo
Odpowiedz do tematu

:
poproszę Grzecha żeby skontaktował się ze sprzedawcą i urealnił cenę do aktualnego stanu zegarka czyli 6/10 i zobaczymy co odpowie. W sumie to jego Sumo :mrgreen:

Darecki
[Usunięty]
:
... ale w Twoim posiadaniu :mrgreen: :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Maxio napisał/a:
...tysiak to dobra cena by była. Teraz Samuraje chodzą po 700/800 zł


Samuraje? Po tyle obecnie chodzą Monstery. :mrgreen:

:
...Blaz, świat się kończy

:
Wrecz przeciwnie, rynek zrozumial swoje bledy :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Maxio napisał/a:
...Blaz, świat się kończy


Nawet gdyby zszedł do tysiąca to ja bym odesłał, mnie by przeszkadzały te uszkodzenia.
Tak juz mam :(

:
Skoro Darek zdecydowałeś się na to żeby poświęcić czas, aby opisać całą sytuację, a nie zabrać go bez szemrania - znaczy nie jest ok, więc odsyłaj.

To mówię Ja Twoja Podświadomość

:
opisałem bo to dość nietuzinkowa sytuacja - komu z was zdarzyło się coś takiego! przecież sprzedawca wysłał mi (czyli zupełnie nieznanej osobie) zegarek bez żadnego potwierdzenia, oferty czy deklaracji z mojej strony! równie dobrze mógłbym mu powiedzieć że żadnego zegarka nie dostałem :) i w zasadzie byłby bezradny! Nawet przed sądem by mi nie udowodnił!

tyle tytułem motywacji dotyczącej poświęcania czasu - przede wszystkim jest to cenna lekcja ludzkich postaw :mrgreen:

:
Kłócisz się ze Swoim JA? :twisted:

:
Odesłałbym.
Moją opinią możesz się kierować, bo Sumo mnie nie nawilża :razz: :mrgreen:

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
wahin napisał/a:
Kłócisz się ze Swoim JA? :twisted:


nie kłócę się :twisted: przywłaszczenie cudzej własności jest mi obce (no chyba że było by tej własności baaaaardzo dużo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: - taki żarcik)

rozmawiałem z właścicielem zegarka - posiada dodatkowe ogniwa więc sprawa bransolety jest jasna lecz nie jest skłonny na jakiekolwiek konkretne negocjacje więc sprawa chyba jasna - trzeba będzie ganiać na pocztę!

oprócz opisu w ofercie gość zachowuje się zupełnie OK i słowa złego nie powiem. Najwyraźniej jemu nie zależy zbytnio na szybkiej sprzedaży a mnie nie zależy aż tak na tym zegarku.

Może kiedy indziej - na WUSie regularnie pojawiają się oferty SUMO w o wiele lepszym stanie z pudłami i papierami w przedziale cenowym ok. $425-450

Umówiliśmy się na telefon w sobotę żeby całą sprawę domknąć, może jeszcze przemyśli swoje stanowisko!

:
Ja bym zostawił i zbił cenę .. Tylko po takim warunkiem . Kopertę da się przeszlifować i mniej będzie widać

:
Rudi - jak pisałem sprzedawca nie jest chętny do poważnych negocjacji to raz! dwa że uszkodzenie jest na samym rancie uszka i nie da się go usunąć bez śladu. Poza tym po zeszlifowaniu nie uda się idealnie odtworzyć wykończenia koperty

:
Ja bym zakupił na raty :D

Blaz
[Usunięty]
:
Trzeba powiedzieć, że w ogóle to raczej niespotykana forma sprzedaży, ale sam sprzedawca ją określił. No i fakt, że uszy w Sumo są mocno eksponowaną częścią koperty.

Ja wychodzę z założenia, że jeśli jakiś zegarek ma trafić w moje ręce, to za którymś podejściem trafi. Może więc Kadariusie Sumo Ci pisane, ale jednak nie tym razem? :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.