Zakup na uhrforum.de
Odpowiedz do tematu

: Zakup na uhrforum.de
Czy ktoś z kontem na ww. forum mógłby pomóc z zakupem :?:

:
pw

Skate or die!
:
Taki jeden budżetowy odważnik z niemiecko-chińskim rodowodem- powinien w tym tygodniu przyjść to pokażę :))

:
Hej.
Pomoże ktoś w zakupie u niemca :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Hej, jak potrzeba to pomogę, chociaż niemiecki u mnie kulawy strasznie, a na uhrforum nie pisze, ale konto mam. Nawet udało mi się jeden zegarek kupić. Jak coś pisz na PW o co konkretnie chodzi.

:
qbapiasek, dzięki pifko pifko pifko
Już nie aktualne. Zegar poszedł. :( :wkurzony: :głową w mur:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Jak coś to pisz do mnie od razu PW, ostatnio zaglądam regularnie na forum więc szybko odpowiem. Zresztą uhrforum też czeszę periodycznie ;)

A co chciałeś brać? vratke royal europe? cool

Ostatnio zmieniony przez qbapiasek 2020-11-21, 21:47, w całości zmieniany 1 raz
:
qbapiasek napisał/a:
Jak coś to pisz do mnie od razu PW, ostatnio zaglądam regularnie na forum więc szybko odpowiem. Zresztą uhrforum też czeszę periodycznie ;)
...

Będę pamiętał.

qbapiasek napisał/a:
.
A co chciałeś brać? vratke royal europe? cool

Skąd wiesz :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
qbapiasek napisał/a:
Jak coś to pisz do mnie od razu PW, ostatnio zaglądam regularnie na forum więc szybko odpowiem. Zresztą uhrforum też czeszę periodycznie ;)
...

Będę pamiętał.

qbapiasek napisał/a:
.
A co chciałeś brać? vratke royal europe? cool

Skąd wiesz :?:


Bo widziałem ogłoszenie...a nic innego ciekawego się dziś nie pojawiło cool a i taka praca :złośliwiec:

:
Dorian06 napisał/a:

Skąd wiesz :?:


A nie chcialbyś dorzucić trochę i wziąć nową?

:
pg22 napisał/a:
Dorian06 napisał/a:

Skąd wiesz :?:


A nie chcialbyś dorzucić trochę i wziąć nową?


Ja mogę dorzucić mniej :złośliwiec: :D

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
pg22 napisał/a:
Dorian06 napisał/a:

Skąd wiesz :?:


A nie chcialbyś dorzucić trochę i wziąć nową?

Chciałbym.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Sorki, byłem przekonany że one nadal są dostępne w sklepach :(

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.