skywatches.com.sg wysyła do Polski?
Odpowiedz do tematu

:
Szurki zjadły 200 zł i 9 groszy... facepalm

:
Kiedy zamawiałeś i kiedy doszedł?

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Jak te żółwiki mają się do sumo? bo się waham mocno.

:
tomaliusz napisał/a:
Kiedy zamawiałeś i kiedy doszedł?


3 tygodnie temu, po dwóch trafił na WER Zabrze, później papierologia i dziś u mnie.

:
No WER Zabrze to działa skutecznie :(
Tak to 2 tyg. bez celnego nie byłoby źle.

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Tak, to był by dobry czas.... Trudno, zapłaciłem,zabolało i niestety tyle... Zdarzyło mi się to po raz pierwszy na jakieś 20 parę razy więc nie ma chyba co płakać... hmmm

:
... to 10 zeta do każdego zegarka, nie ma co płakać ;)
Z drugiej strony to obywatel powinien sam zgłosić taką daninę do odpowiednich służb :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2016-02-12, 21:48, w całości zmieniany 1 raz
:
Ciężko dyskutować z takim argumentem ... plask

:
Pierwszy zagraniczny zakup i od razu szczurki :( A przynajmniej mam w trakingu "Zatrzymano przez urząd celny".
Czyli mam czekać na korespondencje od nich? Czy może mailowo-przelewowo da się to załatwić?

:
Mi przy takim statusie nic nie robili nigdy, dopiero jak jest "zatrzymanie w cle" to się dzieje.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
u mnie "zatrzymanie przez UC" i "zwolnienie przez UC" odbyło się w tej samej godzinie i minucie :)

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Zatrzymane przez UC weszło dziś o 4 w nocy (albo rano, jak kto woli), także pewnie w poniedziałek się coś zmieni.

:
nie przejmuj się, śpij spokojnie. Najpierw jest zatrzymanie w UC w-wa i trwa dłużej, potem jest zwolnienie, następnie ponowne zatrzymanie w UC lokalnym i zwolnienie, potem dopiero trafia do doręczenia.

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Thomas666 napisał/a:
nie przejmuj się, śpij spokojnie. Najpierw jest zatrzymanie w UC w-wa i trwa dłużej, potem jest zwolnienie, następnie ponowne zatrzymanie w UC lokalnym i zwolnienie, potem dopiero trafia do doręczenia.


No niestety, dziś przyszła korespondencja. Ehhh od początku problemy. Czyli mam rozumieć, że teraz mam im wysłać wydruk z PayPala i skan dowodu? Przynajmniej tak to rozumiem z korespondencji

:
Ja jak mnie się takie cuś trafiło, to załatwiałem e-mailem. Wysyłałem to co tam potrzebowali, w szczególności np. wydruk Paypala czy tam zrzut z aukcji.
Zazwyczaj na drugi dzień zwalniali i przychodził listonosz i kazał płacić ;)

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.