Kwintesencja zegarka
Odpowiedz do tematu

:
pasti napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Blazej, kup kilka, kilkanaście zegarków a wyrobisz sobie zdanie. Potem je sprzedaj i kup następne. I tak w koło. :))


Kilka - kilkanaście nie wystarczy...ja po przerobieniu ponad 2 setek jeszcze do końca przekonany nie jestem...bo w sumie to mi się zmienia co jakiś czas ;) Na pocieszenie dodam, że jestem już blisko :)) Powodzenia w poszukiwaniach

Ja po pierwszej setce już wiem mniej więcej co bym chciał mieć. :))


ALAMO napisał/a:
Oj tam oj tam, tez mi problem ...
To będziesz mieć dwa od tej pory.
Przecież i tak o tym jednym się już nie pamiętało, to się nie liczy!
:))

:D :D :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Najgorsze jest to, że zobaczysz TEGO JEDYNEGO, pomacasz, kupisz, ponosisz tydzień, miesiąc i stwierdzisz, że to chyba jednak nie do końca TEN bo TAMTEN jest bardziej ;)

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Jak to mawiajo od przybytku głowa nie boli , tylko się trzeba naszukać w wiaderkach :D

:
kwater napisał/a:
Najgorsze jest to, że zobaczysz TEGO JEDYNEGO, pomacasz, kupisz, ponosisz tydzień, miesiąc i stwierdzisz, że to chyba jednak nie do końca TEN bo TAMTEN jest bardziej ;)


I to jest sedno tego problemu, nie ma sensu upatrywać sobie Graala.
I tak po paru dniach się znudzi.

:
Woytec napisał/a:
kwater napisał/a:
Najgorsze jest to, że zobaczysz TEGO JEDYNEGO, pomacasz, kupisz, ponosisz tydzień, miesiąc i stwierdzisz, że to chyba jednak nie do końca TEN bo TAMTEN jest bardziej ;)


I to jest sedno tego problemu, nie ma sensu upatrywać sobie Graala.
I tak po paru dniach się znudzi.

nono
Ja mam nawet już nie wiem ile naście miesięcy i się nie znudził.
Co uważam za rzecz nienormalną. Zważywszy na to iż były takie zegarki które ani raz nie zagościły na mym nadgarstku. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Bo Ty jesteś ten wyjątek co potwierdza regułę :))

: Re: Kwintesencja zegarka
Blazej napisał/a:


bardzo jestem ciekaw jakie perełki pokażecie

:popcorn:


A taki Łooo:


Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Woytec napisał/a:
Bo Ty jesteś ten wyjątek co potwierdza regułę :))

Czyli wyjątkowy. :))
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Kwintesencja zegarka cool


YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Złota łopata!

A fogle to byś chociaż nowe zdjęcie zrobił a nie wszędzie tym samym szpanujesz :P

Skate or die!
:
prezesso napisał/a:
A fogle to byś chociaż nowe zdjęcie zrobił a nie wszędzie tym samym szpanujesz :P


Proszz cool


YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Hmmm...jakby istniał jeden zegar- kwintesencja wszystkich, to nie byłoby sensu posiadać ich większej ilości...dobrze, że takiego imo nie ma ;)

:
Machu napisał/a:
Hmmm...jakby istniał jeden zegar- kwintesencja wszystkich, to nie byłoby sensu posiadać ich większej ilości...dobrze, że takiego imo nie ma ;)

+pierdylion :))

:
Machu napisał/a:
.jakby istniał jeden zegar- kwintesencja wszystkich, to nie byłoby sensu posiadać ich większej ilości...dobrze, że takiego imo nie ma

Dla mnie jest, the best ever made :)) Tylko mnie kufa nie stać :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur:


:
Tomek napisał/a:
Machu napisał/a:
.jakby istniał jeden zegar- kwintesencja wszystkich, to nie byłoby sensu posiadać ich większej ilości...dobrze, że takiego imo nie ma

Dla mnie jest, the best ever made :)) Tylko mnie kufa nie stać :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur:

[url=http://s15.postimg.o...Ben.jpg]Obrazek[/url]


Ja mam za mały nadgarstek... :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.