Zegarki do ktorych dorosliscie
Odpowiedz do tematu

:
bow napisał/a:

Zdania nie zmienię, a jak zmienię to sprzedam wszystkie zegarki, które będziecie chcieli kupić, za pół ceny! Oo!


Trzeba zapamiętać :mrgreen: :razz: :wink:

:
Grunt to się samemu zmotywować ;)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Bow: jeszcze zmiękniesz... : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
bow napisał/a:
Zdania nie zmienię, a jak zmienię to sprzedam wszystkie zegarki, które będziecie chcieli kupić, za pół ceny! Oo!


Znane są mi sępy na Magrettę i Wardy....
Pomyśl ile zegarów mógłbym mieć za samą stratę 50% wartości.

I to dla (nie)zwyczajnego G...
Nigdy!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Może jakś "zrzutka" na G dla Roberta, wyśle mu się za potwierdzeniem odbioru, jak przesyłeczkę odbierze to będziemy mieli czarno na białym że "ma" taki zegarek, i już się nie wyprze. :razz: :wink: , a wtedy co kto lubi , wybierać przebierać, za pół ceny każdy znajdzie coś dla siebie. :lol:

:
W sumie patent dobry...i jego koronny argument o niepowtarzalności zniknie w końcu z forum : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Bow napisał/a:
Nawet jak będzie tylko jeden G na tym pięknym świecie to i tak go nie kupię.
...
Zdania nie zmienię, a jak zmienię to sprzedam wszystkie zegarki, które będziecie chcieli kupić, za pół ceny! Oo!


Deklaracje biznesowe trzeba umieć składać.
Jak dostanę to się nie liczy :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Blaz
[Usunięty]
:
Albo dopaść go w karczmie "Rzym". :twisted: :mrgreen:

:
Musisz kupić powiadasz....... :twisted: :mrgreen: , mam szatański pomysł :wink: :lol:

:
w Zgierzu doprowadzimy do takiego stanu, że się na wszystko zgodzi, nawet jakieś G odkupi. Jakby co Rudolf poddusi :razz:

:
Bow poprostu nie zrozumiał, lub nie przyjął do wiadomości tego co napisałem: G-shocka nie można nie mieć c.b.d.o
:twisted: :twisted: :twisted:

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
Spokojnie teston...to już się w jego głowie zagnieździło...teraz tylko czekajmy aż wykiełkuje.
Już niejeden taki tu był : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
A to ja wiem, w końcu niniejsze Forum służy nawracaniu na Jedynie Słuszne Poglądy :mrgreen:

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
Ugruntowujecie mnie w przekonaniu, że nie chcę G :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
A kto w to uwierzy ?

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.