Zmiany, propozycje, krótkie pytania.
Odpowiedz do tematu

:
wojskowe
będziesz od razu Feldmarszałkiem :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Zróbmy konkurs!?

Antisocial and faceless...
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
wojskowe

Ja pacyfistą jestem ;-)

mw75 napisał/a:
Zróbmy konkurs!?

Zróbmy!

:
ledwie 3 tysie po 3 latach cool Wy szeregowy możecie co najwyżej popatrzeć cool

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Może ktoś pokazać jak się obecnie przyznaję rangi :?: Kiedyś widziałem te przedziały ale nie mogę ich znaleźć. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, W Regulaminie masz :złośliwiec: Napisz coś o polityce z kilka razy i ekspresem zostaniesz plutonowym :D ;)

:
Tomek napisał/a:
Dorian06, W Regulaminie masz :złośliwiec: Napisz coś o polityce z kilka razy i ekspresem zostaniesz plutonowym :D ;)

Ja już dawno generałem jestem. :D Tylko insygnia nie noszę, żeby uniknąć zamachu terrorystycznego. ;)



A teraz do konkretów przejdę.
Chodziło mi o przedziały w których się dostaje stopnie które są widoczne pod nickiem. Ja jestem
"Klon Właściciela Krajowego K. Ryżowego".

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Szymon
[Usunięty]
:
Tak sobie pomyślałem (nie pierwszy raz zresztą) że może dobrze byłoby trochę bardziej ograniczyć dostęp do forum bez logowania :idea:
W sumie i tak się logujemy, a po co widzieć postronnym jakie zegarki się po forum przewalają czy czytać Trąbę Słoniową hmmm

Da się zrobić? Czy nie widzicie sensu?

:
Szymon, szczególnie po warszawskiej kradzieży. :wkurzony: :wkurzony: :wkurzony: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur:

Ostatnio zmieniony przez Dorian06 2015-12-31, 14:32, w całości zmieniany 1 raz
Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
szczególnie po warszawskiej kradzieży. :


:?:

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
http://zegarkiclub.pl/for...e/#entry1628911

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Sylwek
[Usunięty]
:
Cały czas pewna grupa osób na forum (naszym ) opisuje i pokazuje , a to skrzyneczki z zegarkami,a to szafki, a to domek.. a to (o zgrozo) furę przed domkiem z numerami rejestracyjnymi... albo domek z tabliczką numeryczną .. albo fotę z kuchni przedstawiająca żarcie --- a w tle okienko i po drugiej stronie ulicy widać numer sąsiada ......


A później zdziwieni,że są kradzieże,włamy etc...

Jak szukałem domu do kupienia , to bez żadnego problemu byłem w stanie umiejscowić sobie działkę wraz z konkretnym adresem, jak dzwoniłem do sprzedającego to wiedziałem o czym rozmawiam,,,pomimo tego,że nigdy nie byłem wcześniej pod adresem. Wykorzystywałem do tego ogólnie dostępne strony www...
Myślicie,że złodzieje mają je zablokowane ???

No... to bawimy się dalej i czekamy na następną ofiarę ... losu ,bo stare przysłowie mówi : Okazja czyni złodzieja :D

:
Dziwnie to wygląda ale jedynym bezpiecznym miejscem jest kibel, tzn. WC ;) .

Antisocial and faceless...
:
Sylwek napisał/a:
A później zdziwieni,że są kradzieże,włamy etc...


... nieee no, co ty!
Przecież to tylko upajająca się władzą grupa uzurpująca sobie prawo do rządzenia - niesłusznie zresztą - ośmiela się zabraniać wolnym ludziom pokazywania tego wszystkiego!
Przy czym "zabranianie" to prośby, apele, wysyłanie prywatnych wiadomości, lub - o zgrozo - kasowanie takich danych bez pytania! Bezczelność!
Wiadomo, kiedyś było lepiej !

Szymon
[Usunięty]
:
O co chodzi działem Swiza w świątyni komercji? Bo jest, ale pusty hmmm

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.