G. Gerlach Projekt Neon
Odpowiedz do tematu

:
U mnie wylądował stalowy. Bardzo dobre 1sze wrażenia, tylko ten wystający spod koperty cycek bransolety :głową w mur: plask ... nie było tego spiłować jeszcze trochę?

Ale ogólnie mozze się podobać :-)

Ostatnio zmieniony przez infectedcontrol 2015-12-30, 17:06, w całości zmieniany 1 raz
InfectedControl a.k.a. Dawid
:
Moc jest w nim silna :)) a i dekiel nieporysowany :złośliwiec:




Dopiero kilkadziesiąt minut go mam ;) w tym pierwsze zachwyty i skracanie bransy, ale już wiem co będę nosił następne 7 dni cool

[ Dodano: 2015-12-29, 16:15 ]
Szymon napisał/a:
goTomek napisał/a:
No jest


A u mnie jeszcze nie :/


Jednak jest sprawiedliwość na tym łez padole :złośliwiec:



;)
Luz, będzie, jak nie dziś to jutro pifko

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
infectedcontrol napisał/a:
U mnie wylądował srebrny. Bardzo dobre 1sze wrażenia, tylko ten wystający spod koperty cycek bransolety :głową w mur: plask ... nie było tego spiłować jeszcze trochę?

Ale ogólnie mozze się podobać :-)

hmmm hmmm Poka no to palcem... hmmm hmmm

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
goTomek, fajny c'nie :))
Myślałem, że słabym ogniwem będzie dekiel , bo na fotach wychodzi TAKSE, a tu miłe zaskoczenie. Dokładnie zrobiony w dwóch odcieniach czerni. BRAWO!
Zegar ogólnie bardzo na PLUS.

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Skandal, a dzie mój :głową w mur: :))

De gustibus et coloribus non est disputandum
//---
Fast Only Rolling Downhill
:
Super jest :))

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Szymon
[Usunięty]
:
U mnie też dotarł. Ale kurna wsadzenie tych pinów od bransy na miejsce to jakaś katorga O_O.
Nie mogę jakoś ostatniego 1,5mm wtłoczyć i mi taki kawałek wystaje hmmm



EDIT:

Dobra. Udało się zaradzić, ale lekko nie było. Fajny Vader jest z niego :))

[ Dodano: 2015-12-30, 07:25 ]
A u mnie od wczoraj jest




Ostatnio zmieniony przez Szymon 2015-12-29, 22:17, w całości zmieniany 1 raz
:
Tak informacyjnie tylko.
Do mnie też dotarł, dekiel nieporysowany - warto było poczekać :D
Foty nie wklejam,wszyscy wiedzą jak Vader wygląda :)

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
Szymon
[Usunięty]
:
Sebastian napisał/a:
Do mnie też dotarł

pifko

:
Czarny bardzo zacny. Panowie wybaczcie głupie pytanie, na które bez problemu można znaleźć odpowiedź samemu, ale lenia mam strasznego.
Po wciśnięciu przycisku długo podświetla się godzina? Czy odczytanie dnia tygodnia nie jest problematyczne? Nie ma w sumie punktu odniesienia, a tylko kreseczka...

Ostatnio zmieniony przez Buczo 2015-12-30, 19:15, w całości zmieniany 2 razy
:
Kuna, a do mnie idzie juz dwa tygodnie i dojsc nie moze. Chyba sie wsciekli na tej poczcie.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Dziwna sprawa Eryk hmmm
Do UK dochodzą już w zasadzie normalnie, ostatnia wysyłka w 4 dni była na miejscu.
Jutro sprawdzę pifko

:
Z przyjemością informuję, że "Kosmonauta" dotarł dziś do mnie. Dotarł i jest suuuper!

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
ALAMO napisał/a:
Dziwna sprawa Eryk hmmm
Do UK dochodzą już w zasadzie normalnie, ostatnia wysyłka w 4 dni była na miejscu.
Jutro sprawdzę pifko


Tutaj ostatnio jakaś czarna dziura nastała. Dzisiaj dostałem paczkę nadaną 15 grudnia, więc Kosmita ma jeszcze szansę nadlecieć w tym roku.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Buczo napisał/a:
Czarny bardzo zacny. Panowie wybaczcie głupie pytanie, na które bez problemu można znaleźć odpowiedź samemu, ale lenia mam strasznego.
Po wciśnięciu przycisku długo podświetla się godzina? Czy odczytanie dnia tygodnia nie jest problematyczne? Nie ma w sumie punktu odniesienia, a tylko kreseczka...


5 sekund, a więc bardzo długo. Spokojnie można zdążyć zrobić zdjęcie, tą samą ręką wciskając guzik a potem sięgając to telefon.

Z dniem tygodnia to już gorzej. Skali do tego nie ma zaznaczonej, więc raczej bardzo mocno takse.

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.