Od jakiego wieku Wasze dzieci noszą zegarek?
Odpowiedz do tematu

:
Dorian06, Po prostu ma zadatki na przywódcę i wzoruję się na Tatusiu :P

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Myślę, że radości nie będzie. Ja kupiłem dwa lata temu dla 8 latka fajne Casio i dalej nie nosi. Znaczy Mikołaj mu przyniósł :) Lepiej jakąś zabawkę jednak kup.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, no właśnie boję się, że może być za wcześnie hmmm

pifko
:
Akurat mam cudowną, śliczną i mądrą 5 i pół latkę ;) W Jej przypadku zakup takiego zegarka nie był by dobrym pomysłem.

:
Moja ma 10, pięć zegarków i tez nie nosi :))
W przedszkolu jak miała fazę na świnkę Peppę to przez tydzień nosiła adekwatny model ;-)

:
Starszy syn (prawie 13lat) nosi zegarki 4 rok...ma 3 różne :)) i zasadniczo nawet na noc nie zawsze zdejmuje....młodszy (lat 9) ma to w pompie i twierdzi, że zegarek ma w komórce i nie będzie nosił nic na ręce cool

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Czyli to loteria czy przypasuje :D

pifko
:
no jak pokazuje przykład mojej gównażerii zdecydowanie jest to totolotek :))

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Moj 8-smio latek nakurza z czyms takim na codzien i do szkoly nie wychodzi bez niego z domu. Polubil zegarek na reku poprostu. To chyba zalezy od dzieciaka hmmm

Ostatnio zmieniony przez infectedcontrol 2015-12-16, 21:03, w całości zmieniany 1 raz
InfectedControl a.k.a. Dawid
:
Moje zaczęły nosić od komunii. Później im przeszło na kilka lat, ale wróciły i noszą codziennie.

:
A ja moim kupiłem właśnie G w wieku około 7 lat i od tamtej pory, praktycznie nie zdejmują ich z ręki. Córka w między czasie nauczyła się dobierać zegarki do okazji, a synowi G pasuje do wszyskiego :))
Dlatego też sądzę, że może nosić, tylko trzeba trafić w gust, szczególnie z tym pierwszym. :))

:
Mój starszy (11 lat) nosi już trzecią sztukę. Zaczął w wieku ok. 8 lat. Zgodnie z polską tradycją, jeden zgubił (Xonix), a drugi zepsuł (Casio Forester)... Do spania też raczej nie zdejmuje. Obecnie też ma Xonixa, takiego:



Młodszy syn (7 lat) ma zegarek, ale o nim zapomina raczej i wkłada bardzo rzadko (zazwyczaj jak się na niego gdzieś natknie).

Ostatnio zmieniony przez CornCobbMan 2015-12-18, 11:37, w całości zmieniany 3 razy
"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Mój dostał pierwszy zegarek ok. 7 roku, po tym jak go zdemolował dostał kolejny w wieku lat 9 i od tamtej pory zdejmuje go tylko pod prysznic i na basen...

Nawet proponowałem mu jakiegoś G, ale on uparcie trwa przy swoim ścioranym casioku elegancie :D

De gustibus et coloribus non est disputandum
//---
Fast Only Rolling Downhill
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.