przyrzad do skracania bransolety
Odpowiedz do tematu

: przyrzad do skracania bransolety
potrzebuje cos do skracania branso :)

co byscie polecili? kostke i cos do wybijania czy takie np imadelko do stopniowego wypychania kolka?

pls o wskazowki, cena ma znaczenie :)

:
za pomocą takiego ustrojstwa jak pokazał Sylwek można za równo wypychać piny jak i je wybijać (potrzebny mały młotek)

:
no wlasnie o czyms takim myslalem, wiec mysle ze wlasnie to klikne :)

:
Zobacz TU w dobrej cenie.

:
thx wielebny, o to chodzilo :)

:
Poszukaj jeszcze po zatoce,bywają po 1$ i free shiping :smile:

jakub
[Usunięty]
:
A ja swoje kupiłem "od ruskich" na bazarze za 10 zł.

:
Sztyft z tej praski mi sie ulamal po krotkim czasie - dokladnie taka sama mialem.

Sama ta koncowka.

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
: skracanie bransolety - domowy sposob
Kumotrzy!! Help me :) poszukuje domowego sposobu na skrocenie branzy, gdyz nie mam zadnego sprytnego specjalistycznego "makgajwera" sluzacego do tej czynnosci. Sa jakies domowe sposoby? :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
: Re: skracanie bransolety - domowy sposob
G. napisał/a:
Kumotrzy!! Help me :) poszukuje domowego sposobu na skrocenie branzy, gdyz nie mam zadnego sprytnego specjalistycznego "makgajwera" sluzacego do tej czynnosci. Sa jakies domowe sposoby? :mrgreen:


Najważniejsze to zacząć z odpowiedniej stony :wink:

Przy odrobinie cierpliwości poradzisz sobie zwykłą igłą lub igłą z maszyny do szycia odpowiednich rozmiarów. Oczywiście trzeba ją odpowiednio przytępić (odłamać ostrze).

Ewentualnie zrobić sobie narzędzie: stare wiertła stomatologiczne z odciętą końcówką oprawione w drewnianym trzonku służą do wszystkiego :twisted:

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Yakovlev, dobrze, ze pracuuje w Banku, wiertel dentystycznych u nas dostatek :mrgreen:

Chyba jednak kupie sprzeta polecanego przez wielebnego :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
G. napisał/a:
Yakovlev, dobrze, ze pracuuje w Banku, wiertel dentystycznych u nas dostatek :mrgreen:



Ale do dentysty czasami chyba zaglądasz, nie ?

Poproś o kilka starych/zużytych/niepotrzebnych sztuk.
Należy się coś za tę kasę, którą u niego zostawiasz i ten ból :twisted:

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Nie lubie bólu, więc póki nie boli to nie zagladam :mrgreen:

Ale moja kuzynka pracuje w gabinecie... Hmm a jak dokladnie zmontowac takie ustrojstwo zakladajac, ze wiertlo juz mam? :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.