Bransoleta do DzikiegoSokoła
Odpowiedz do tematu

: Bransoleta do DzikiegoSokoła
Panowie, poproszę o propozycje, gdzie najlepije (najtaniej) zakupić bransoletę do Bliźniaków.
Najchętniej coś w stylu takiej (mam nadzieję, że się Strix nie obrazi, za uzycie fotki).



Edit: znalazłem jeszcze taką, ale cena nieco zwala z nóg (94$)

:
Watchadoo
http://www.ebay.pl/itm/14...984.m1423.l2649

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Zawsze to kilka dutków mniej (piszę o tej za 49,99) niż za mesha, do którego mi adres podałeś...(dzięki przy okazji, nie odpisałem...)
Trudny wybór, jedna i druga kusząca.

Ostatnio zmieniony przez tarant 2012-01-23, 23:49, w całości zmieniany 1 raz
:
Mesha już mam.
Ale bliźniaków jest dwóch :-)

Blaz
[Usunięty]
:
Pogadaj z watchadoo z tego linka, który Chomiorro podał. Podobno jest elastyczny i kilka dolarów opuszcza, a przy dwóch sztukach może jeszcze coś utargujesz. :wink:

:
Dlatego pisałem, zrobić zakup grupowy.
Wtedy może cenę się dobrą zrobi. [mod edit : my tu same porządne ludzie są :twisted: ]

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2012-01-24, 09:51, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Z grupowym jest ryzyko... Raz kupiłem trzy Maryśki naraz i się załapały na cło i VAT. :evil:

:
Ale załóżmy pięć bransolet objętościowo nie będzie źle wyglądać.
A kwestia dogadania z człowiekiem...

Blaz
[Usunięty]
:
Przy bransoletach może się udać, ale rzeczywiście wszystko zależy od sprzedawcy.

:
WCHODZĘ!

Skate or die!
:
Więc może wstępnie mała lista :)

1. prezesso79
2. Santino
3. dago

Jeden anglojęzyczny mógłby napisać do sprzedawcy co chcemy, zobaczymy, jak się ustosunkuje...

:
to poczekajmy parę dni, żeby wiedzieć ilu chętnych

Skate or die!
:
Jestem wstępnie chętny, chociaż akurat nie do Dzikiego Sokoła ;)

Jestem po słowie z Franck'iem z watchadoo, ale jakby miało być taniej przy zbiorowym zamówieniu to czemu nie :mrgreen:

1. prezesso79
2. Santino
3. dago
4. msg

Tylko jak już napisze ile mógłby dac taniej to weźcie pod uwagę koszt dystrybucji po kraju (wiem że grosze ale zawsze ) i ryzyko cła/vat'u przy dużej ilości. Ale to już wiecie :smile:
Więc może zrobić kilka zakupów po powiedzmy dwie sztuki do miast gdzie można porobić sobie odbiory osobiste. Wszystko w ramach jednego zbiorczego zamówienia, ale zrealizowanego przez kilku kupujących. Wtedy odbiór osobisty możliwy i ryzyko zapłaty haraczu niższe :idea:

If in doubt, FLAT OUT!!!
:
Podłączę się.

1. prezesso79
2. Santino
3. dago
4. msg
5. Jacek.

J.

: Re: Bransoleta do DzikiegoSokoła
Santino napisał/a:

Edit: znalazłem jeszcze taką, ale cena nieco zwala z nóg (94$)


Tylko dodam, ze ta z watchadoo lepiej bedzie grala niz ta za 94$ dlatego, ze ma wyoblone ogniwa, ktore fajnie graja z lekko wyoblonymi uszami dzika - po prostu jak pod ten zegarek. Te kaciaste oginiwa juz by tak nie graly

s

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.