Steinhart Aviation Chronograph
Odpowiedz do tematu

: Steinhart Aviation Chronograph
U Guntera nowość - Steinhart Aviation Chronograph.
W środku
Cytat:
Movement
ETA Valjoux 7750 élaboré, Swiss Made, automatic
Jewels: 25 jewels
golden rotor with STEINHART logo

czyli standard.

Koszt 860€ plus wysyłka czyli niemało :???:

Jak się podoba?




















:
Moim zdaniem nie tak dużo jak za V7750, niektrórzy producenci żądają za ten mechanizm jakieś chore pieniądze w kopertach nadających się do muzeów dziwactw. Tu jest jakieś 4k PLN z przesyłkami, a z jakością wykonania Stenka (choć czasem różnie bywa) to zwykle też jest OK.
Poza tym te aviationy tak mi się kurde podobają. No nie ma bata, pęknę w końcu jak nic. Przy czym w stosunku do tego nowego o wiele bardziej podoba mi się starszy GMT a najbardziej zwykły Edelstahl.


Kurcze, im dłużej na niego patrzę, tym bardziej się ślinię. Już mi się podoba bardziej niż starsze modele. Niby dużo wskazówek, a czym nie przepadam, ale jednak one wszystkie mają logiczny, czytelny i de facto nie rzucający się w oczy sens. Jutro wyjeżdżam i odcinam się od netu, gdyby nie to pewnie bym po prostu pękł.

Ostatnio zmieniony przez Dominik 2011-07-14, 22:22, w całości zmieniany 1 raz
hrg.pl
:
Mnie się podoba, fajny "instrument" lotniczy

kurant
[Usunięty]
:
podoba mi się...na szczęście na pewno jest kobylasto wielki...więc nie dla mnie :mrgreen:

:
O ile na ich pilocie w tymże stylu przejechałem się bez litości (i zdanie podtrzymuję), to chrono jest nawet dobre.

J.

:
...ja pitole, sam nie wierzę, że to napiszę - bardzo mi się podoba, bardzo

:
:shock:

J.

:
konkretny sprzęt , a ja też w ogóle nie gustuje w takich typowo lotniczych klimatach .

:
Wszystko fajne, ale koperta jak dla mnie tragiczna :???:

:
Świetny :!: :grin:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
To elabore mechanizmu to od razu włóżmy między bajki, blo chyba po prostu zaszaleli z laserową wycinką korony na wahniku.
Ja też wiem, że ta koperta nie każdemy może się podobać. Ale w tej linii Steinharta ma tak właśnie być! Albo się podoba, albo nie. Bo przecież z pilotem to ma niewiele wspólnego. A mi wywołuję ślinę, co znaczy, że mamy różne gusta i to jest najpiękniejsze w tej całej naszej zabawie!!! :)

hrg.pl
Blaz
[Usunięty]
:
Pojawiają się opinie, że projekt tarczy mocno przypomina Jaegera i niestety z tym się zgodzę...

:
Fajny nawet, ja jednak wolę X-Winda :razz:

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
fajne retrograde

:
stylistycznie nie moje klimaty, ale robi wrażenie solidnego jakościowo.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.