Alpha OP Orange lub coś podobnego
Odpowiedz do tematu

dj_tomek
[Usunięty]
: Alpha OP Orange lub coś podobnego
Witajcie, zachorowałem na ten zegarek lub coś podobnego jednak na stronie Alphy nie ma takiej wersji kolorystycznej :( Jedna osoba ma taką na sprzedaż ale 340 zł to raczej za dużo. Poratujcie Panowie. Może ejst jakiś podobny sikor? Wszystko zaczęło się od MQJ, chciałem kupić i nagle Alphę zobaczyłem ;)

Ostatnio zmieniony przez dj_tomek 2011-10-23, 18:46, w całości zmieniany 1 raz
:
Ta Alpha nie jest już produkowana,i nowej nie kupisz o ile nie zrobią reedycji.
Były dość podobne Olipai, ale nie mam pojęcia czy jakość jest porównywalna.

dj_tomek
[Usunięty]
:
Osoba, z którą mam kontakt może olipai sprowadzić za ok 130 zł. Czy między Olipai a MQJ jest w takim razie jakaś znacząca różnica?

:
Nie mam żadnego Olipaia, ale jedyny którego oglądałem - był identyczny jak zegarek Hertza, który z kolei miał kopertę z szajsmetalu. MQJ ma kopertę stalową, a jak się ma szczęście - to jest to stal naprawdę dobrej jakości. Tyle że MQJ nie ma modelu chyba podobnego do tego czego szukasz.

dj_tomek
[Usunięty]
:
W tym tkwi szkopuł. Zdecydowany byłem na MQJ Submarinera czarnego. Jednak stwierdziłem, że chciałbym coś kolorowego bardziej. Może też być z niebieskim lub zielonym. O MQJ wiem, że są dość przyzwoite a o Olipai ciężko coś znaleźć. Może wlasnie dlatego, że nie warto się nimi interesować...
http://www.alpha-watch.com/details.php?myid=738
Ten jest ciekawy i moj rozmiar. Nieco droższy od MQJ ale chyba warto.

Ostatnio zmieniony przez dj_tomek 2011-10-23, 19:16, w całości zmieniany 1 raz
:
Szukaj uzywki alphy - jakosc o wiele lepsza od MQJa ; )
Z alamosem zrobilismy juz chyba alphie kazdy mozliwy test wytrzymalosci i dala rade :cool:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
dj_tomek
[Usunięty]
:
Jeżeli jakość faktycznie lepsza, skuszę się na jakąś alphę chyba. Po to szukam czegoś na bransolecie aby było wytrzymałe ;)
Inne alfy za ok 70$ mogę mieć a pomaranczowa za 340 pln, kusi ale cena niestety ...


Słuchajcie! A gdybym kupił http://www.alpha-watch.com/details.php?myid=426
oraz http://www.alpha-watch.com/details.php?myid=621

Niby od modelu Planet Ocean ale może pasuje?

EDYTA:
Taką odpowiedź dostałem od nich
HI,
THE Alpha Planet Ocean Orange BEZEL IS CAN NOT BE FIT THE ALPHA SUB .
BESRT REGARDS
ALPHA WATCH

Ostatnio zmieniony przez dj_tomek 2011-10-23, 20:06, w całości zmieniany 2 razy
:
A może wstrzymasz się chwilę i dozbierasz do małego mako??



Tutaj w niezłej cenie: KLIK

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-10-23, 20:18, w całości zmieniany 2 razy
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
I to wydaje się być bardzo dobrym pomysłem.
Stosunek cena/jakość w małym Mako rewelacyjny.

:
Ewentualnie jakieś Seiko 5 - może być nawet taniej niż Mako, a jakość też rewelacyjna. :razz:

np:

-SNZF19J1 - 116$



KLIK1

-SNZF49K1 czyli Baby Monster - 112$



KLIK2

-SNZG73J1 - 125$



KLIK3

Albo coś innego z tego sklepu, przesyłka za free. :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Czy ja wiem?Werki seiko/orienta sa porownywalne z tymi alphowymi,ale ST-16 ma stop sekunde i dokrecanie.No i Alpha chyba minimalnie fajniej zrobiona jest od takich piatek ; )

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
To moja Alpha chyba była z drugiego gatunku, bo wydawała się wyjątkowo tandetnie wykonana - nawet w porównaniu do parnisów :neutral: nie mówiąc o tym, że co chwila są z nią jakieś problemy (dałem w prezencie bratankowi, teraz mi normalnie wstyd :oops: :sad: ) Bezel obraca się nawet zaczepiony swetrem, bransoletka grzechocze i goli aż miło, zapinka jak z puszki po konserwach, między uszami w ogóle brak jakiejkolwiek obróbki metalu. :roll: - po przygodach z moim egzemplarzem - nie polecam. Porównując do tego małe mako które miałem i dwie piąteczki - niebo a ziemia. :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks1984 napisał/a:
To moja Alpha chyba była z drugiego gatunku, bo wydawała się wyjątkowo tandetnie wykonana - nawet w porównaniu do parnisów :neutral: nie mówiąc o tym, że co chwila są z nią jakieś problemy (dałem w prezencie bratankowi, teraz mi normalnie wstyd :oops: :sad: ) Bezel obraca się nawet zaczepiony swetrem, bransoletka grzechocze i goli aż miło, zapinka jak z puszki po konserwach, między uszami w ogóle brak jakiejkolwiek obróbki metalu. :roll: - po przygodach z moim egzemplarzem - nie polecam. Porównując do tego małe mako które miałem i dwie piąteczki - niebo a ziemia. :razz:

To byla PO?Niemozliwe :shock:
Nie slyszalem,zeby ktokolwiek byl z Alphy PO niezadowolony.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Ja tez nie, powiem wiecej - znam przypadek, ze ktos z Alphy PO (zadowolony z jakosci) przeszedl na jej erzac - Omege PO :shock: ... (przysluzylem sie do tego troche - ale o tym jutro/dzis)...

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
dj_tomek
[Usunięty]
:
Dzęki Panowie, świetne propozycje! :grin: BIG MAKO dla mnie za wielki ale ten mały super ( choc jeszcze niedawno bym nawet nie spojrzał na takiego sikora z całą tarczą pomarańczową), ostatni seiko też bardzo fajny!
Mam w czym wybierać i do czego zbierać. Jak podejmę decyzję to na bank się pochwalę ;)
Pozdrawiam!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.