A takiego "Amerykanca" kolezenstwo widzialo?
Odpowiedz do tematu

: A takiego "Amerykanca" kolezenstwo widzialo?
Tak na podgrzanie atmosfery - wyglada jak jakis Hamilton, czy inny Elgin, nieprawdaz?


:
Ale wypas :shock:
I ten szaton na osi kola naciagu - po wuja tam kamien w ogole? :mrgreen:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Moje skołatenae serce, czy jest na sali lekarz :mrgreen:

:
Świetny mechanizm :shock:

:
Czy mogę dać bana Zbyszkowi??

:
Negatywow nie przyjmuje :mrgreen: ! Banow tez - okolicznoscia lagodzaca niech bedzie fakt, ze to nie moj zegarek (nie mialem wolnych 26 000 zl :shock: ) - ale poogladalem go sobie "na zywo". I robi wrazenie, mechanizm. bo reszta to juz bardziej standardowa. Tu link do aukcji ze zdjeciami:

http://www.kaplans.se/Kap...246&AuktID=2165

:
zbyszke, åt helvete ;-)

Dobrze, że to nie Twój ;-)

:
Janek napisał/a:
Ale wypas :shock:
I ten szaton na osi kola naciagu - po wuja tam kamien w ogole? :mrgreen:


Bo cały bęben z kołem naciągu obraca się na stalowym kołku w płycie. Znam ten werk tylko z opowieści, ale zdaje się na dole bębna kamienia już nie dawali.

J.

:
Piękny !

:
zbyszke, śliczny!

[ Dodano: 2012-02-04, 11:47 ]
Patrzajte jeszcze tu:

http://people.timezone.co...d/Railroad.html

POLECAM :D !!!

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Z tego co sie dowiedzialem to Omega wyprodukowala takich zegarkow tylko 500 szt - dwie serie po 250 egzemplarzy. Ten konkretny byl z poczatku drugiej serii. Zegarek byl niewatpliwa gwiazda aukcji, duze zainteresowanie, obledna licytacja.

:
Tiaaa... widać , ze nie masówa :grin: . Piękny i razdki mechanzim, aż miło popatrzeć, jakie to niegdyś cudeńka potrafili robić :D

Ну, погоди! :wkurzony:
Spam
[Usunięty]
:
Piękny
Jakiś czas temu poszedł taki mechanizm na chodu na ukraińskim aukro za niecałe 400 hrywien (coś około 200 złotych) Odpuściłem bo nie chciało mi się kombinować po pierwsze pośrednika bo sprzedawca nie zgadzał na wysyłkę do polszy a po wtóre koperty i wskazówek. Cóż ostatnio same kirovki i kirovki

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.