Zdziczalem na Gerlachu - little help from watch friends
Odpowiedz do tematu

: Zdziczalem na Gerlachu - little help from watch friends
Kumoterki i kumotrowie,

To moj forumowy debiut, ale sledze i czytam od dawna, dlatego zwracam sie do was w nastepujacym temacie.
Zdziczalem gdyz chodzi za mna Dzik. Nie ten zwykly ale odyniec forumowo gerlachowy. Chcialbym wiedziec jak sie go nosi. Mam w zwiazku z tym kilka pytan:

1. Dzicz nie jest duza 42 mm to optymalny rozmiar, jednak mam 19,5/20 cm w nadgarstku i nie wiem czy nie bedzie za maly? Moze ktos ma fote Odynca na takim nadgarstku. Lub posiada takiego w Toruniu celem obejrzenia z czcia i szacunkiem.

2. Jestem dosc aktywny, wiec szkielko szfirowe jak najbardziej dla mnie. Poza tym rower, basen itd. choc bez ekstremow. Jak sie sprawdza Dzicz w tych warunkach?

3. Widze go jako moje codzienne orologio oraz opcje wakacyjna (plywanie w morzu, gorki, rower itd.)

Zegar dla mnie ma sporo plusow. Przeczytalem rowniez wszystko o minusach - od razu mowie klekocacy o dzinsy bezel ;-) oraz luma co nie swieci jak w sejkaczu jak dla mnie do przezycia. Liczy sie polska mysl techniczna! Jedynie daty troche mi brakuje.

:
tk1221,
1. Witamy i przedstawiamy się tutaj: http://www.chinawatches.p...=8872&start=900
2. Używam Dzika (na zmianę z Sokołem) do wskazanych przez Ciebie aktywności (basen, rower itp) - daje spokojnie radę, ale od razu zaopatrzyłem się w bransoletę, bo na pasku może być słabo. :-)

Nadgarstek mam mniejszy, więc zdjęciem nie poratuję.

:
...Chomik albo Janek niech się wypowiedzą, oni dysponują pokaźnymi przegubami :twisted:

:
Dzieki juz naprawilem swoj blad i przywitalem sie jak Pan Bog przykazal :-)

:
Ponieważ dziczyzna to mój zegar służbowy :mrgreen: to napisze co o nim myślę:

1 Mój nadgarstek to okolice 17-ki i przyjmuje on tak jak w tej chwili zegarki fi 48 które to na nim sa w sam raz. Dzikowe ruchome ucha dopasowuja zegarek do nadgarstka,prz co leży on jak wygląa na nadgarstku duzym czy małym idealnie.Ucha te oraz kształt zegarka sprawiają iż nanadgarstku wygląda on dobrze.

2.Rower i basen przeżyje on spokojnie, jedynie przy naprawdę poważnym spotkaniu np z drzewem 1 na 1 może dojść do wykruszenia się szkielka ze strachu.

Co do bezla nie zauważylem żadnych minusów,jak dla mnie działa on jak należy nawet z mokrymi łapami.Wypowiedź pana od portek umówmy sie że są warte tyle co te wytarte portki; po prostu człowiek komedia.

Pozdro!!!
:
Tak leży na nadgarstku 19 cm



:
I 21 cm :

By alamo_1 at 2012-03-21

:
ALAMO napisał/a:
I 21 cm :

...jak mogłem zapomnieć o Tobie o wielki kombinatorze :oops:

:
Ale nie napisał że to w nadgarstku :lol:

:
Wielkie merci Alamo; jaro19591 i kaido2 teraz widzę, że jak najbardziej zegar będzie wyglądał na mojej łapie

Santino coś nie mam przekonania do bransolet, miałem raz i jakoś nie ten teges, chociaż jak zerkam na tę u jaro19591 to coś się we mnie budzi... jakaś tęsknota, czy można wiedzieć gdzie nabyć takie sexi cudo? Może sie przekonam w końcu tylko krowa nie zmienia...

PS kaido2 umówmy sie że portki to trza nosić a nie bezele o niego wytcierać ;-)

Ostatnio zmieniony przez tk1221 2012-05-05, 19:08, w całości zmieniany 2 razy
:
Dzik jest fajny , ale u mnie wygrał Sokół :)
Mówią że trzeba mieć oba bo parka się lepiej chowa ;)

:
...bow przeca posiada taki zegarek i przebywa w Toruniu to może byście się spiknęli i sam wtedy ocenisz jak leży na Twojej łapie

:
Rudolf parka to ideał, ale jak to w życiu trzeba iść na zgniłe kompromisy... poza tym biało czerwona stylistyka na czarnym tle bardziej do mnie przemawia

:
Dzik jest dziki, dzik jest zły i tyle w temacie...

kupuj śmiało będzieszpanzadowolony :mrgreen:

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
Czy dzik czy sokół - będziesz zadowolony, tu moje wypociny na temat sokoła:
http://www.chinawatches.pl/viewtopic.php?t=9673

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.